2733
2739
طلا بخر پس انداز بشه برا مناسبت هابگو بیاره برات یا بگو فلان چیز دیدم خوشم اومد برام بخر

اره باید اینکارا بکنم 

میخوام لج کنم و مجبورش کنم 

اعصابم خورده 

ولی بگم نفقه شاید بهش بربخوره و به خودش بیاد 

اینجور نیست؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میترسم ماشین بخریم و ارزون بشه یهو و ضرر کنیم وگرنه وام خیلی راه خوبیه  خونه که اونقد گرونه که ...

والله قسط ماشين بده اصلا ارزون بشه باز بهتره تا لباس.بهش فشار بياد درست ميشه.ميفهمه زندگي يعني چي.طلا هم خوبه بخري.شده يه انگشتر ارزون كوچيك ولي بخر.

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
2728
شماره مشاور که تلفنی راهنمایی کنه را ندارید؟ 

تو نت سرچ كن.من نميدونم راستش.ببين اورژانس اجتماعي مشاوره نميده!؟سرچ كن 

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
والله قسط ماشين بده اصلا ارزون بشه باز بهتره تا لباس.بهش فشار بياد درست ميشه.ميفهمه زندگي يعني چي.طل ...

اره والا 

باید یه فکری بهش بذارم 

شاید با مادرشوهرم حرف بزنم 

چون از این وضعیت خسته ام

2738
اره والا  باید یه فکری بهش بذارم  شاید با مادرشوهرم حرف بزنم  چون از این وضعیت خست ...

با مادرشوهرت نمیخواد حرف بزنی اگه اون بلد بود شوهر خودشو درست میکرد الان چهار حرف دیگه هم میزاره بهت میگه 

شوهرت با کمبود بزرگ شده الان میخواد جبران کنه احتیاج به مشاور هست تا درستش کنه

اره باید اینکارا بکنم  میخوام لج کنم و مجبورش کنم  اعصابم خورده  ولی بگم نفقه شاید ...

با دعوانه اعصاب خودتا خورد میکنی .بگو عیده طلابیاربرام.یا گاهی بگو وای یه طلا دیدم خوشگل کاش پول داشتم بخرم.یا مقلا بگو توکه اینقدر به خودت اهمیت میدی منم زنتم باید اهمیت بدی.میتونی وام خونگی اگه اطردفتون کسی داره برداری ماهانه قسط هاشو بده پس انداز بشه

یا رب العالمین
با مادرشوهرت نمیخواد حرف بزنی اگه اون بلد بود شوهر خودشو درست میکرد الان چهار حرف دیگه هم میزاره بهت ...

اینم حرفیه واقعا 

البته کمبود نداشته ولی همیشه بهترین لباسا پوشیده و تو لحظه زندگی کرده هم خودش هم خونوادش ولی ما برعکسیم و خیلی آینده نگریم 

چقدر سخته این تفاوتا

با دعوانه اعصاب خودتا خورد میکنی .بگو عیده طلابیاربرام.یا گاهی بگو وای یه طلا دیدم خوشگل کاش پول داش ...

ببین برا منم کمش نذاشته ها ولی خب من فقط میخوام پس انداز بشه 

برا منم لباس میخره، شارز گوشیم میده، رستوران میبره، خیلی بهم میرسه 

حتی بوده بهش گفتم فلان طلا قشنگه و برام خریده 

یا میگه بریم برات لوازم آرایش بخرم و اونجا هم دست میذاره رو بهترین مارکا

ولی حرف دیشبش که گفت کار میکنم و باید به خودمم برسم و برای خودمم باش برام سنگین بود

مشاور راه حل خوبیه 

ولی باید مشاور تلفنی پیدا کنم 

شهرمون کوچیکه و نمیخوام اینجا پیش کسی برم