2737
2734
عنوان

چرا آزمون شهر قبول نمیشم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6012 بازدید | 35 پست
راز موفقيتت چيه؟؟😁 به منم بگو بلكه برم امتحان بدم

بگو مگه همه بار اول قبول شدن مگه همه از تو شکم مامانشون راننده بدنیا اومدن به این فکر کن ایا حاظری تو یه جمع بشینی یکی که سرش به تنش اضاف باشه و قبول شده باشه و از تو بپرسه قبول شدی یا نه؟؟تو چیزی نتونی بگی .....آیا بچه ایی که میخواد راه بره زمین نمیخوره؟؟؟

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
به نظرت قبل ازثبت نام بهتره که باماشین شوهرم رانندگی رو یادبگیرم یا ازهمون اول برم کلاس مربی آموزش ب ...

اول مربی آموزش بده و تو طبق گفته های اون تمرین کن من که ماشین برای تمرینم ندارم

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول مربی آموزش بده و تو طبق گفته های اون تمرین کن من که ماشین برای تمرینم ندارم

ما ماشین داریم ولی شوهرم بخواد آموزش بده باید همون توضیح اول دوم بگیری مطلب رو،حوصله توضیح نداره.بعد همش میگه چرانمیای بهت یادبدم😞

دفعه ۴

۲ سری اول که رد شدم باهمون مربی خودم کلاس برداشتم

بعد فهمیدم مشکل از مربی بوده نه من

سری سوم و چهارم با یه مربی دیگه برداشتم

خدا خیرش بده

تو ۲جلسه ایرادامو حل کرد

😊امروزمم گواهینامم اومد خداروشکر

2731
من آیین نامه بار 5قبول شدم😁😁😁شوهرم از ذوق همش میخندید اصلا مسخرم نمیکرد و هربار رد میشدم آهنگ میذ ...

چ انرژی خوبی ازت گرفتم. ایشالا همیشه  دلشاد باشید.

خدای مهربون دختر کوچولومو و آقا جونمو بتو سپردم😔