2703
2553
عنوان

چرا آزمون شهر قبول نمیشم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5989 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوبه روحیت.من نمیتونم بااین موضوع کناربیام.نمیدونم چیکارکنم.امتحان آیین نامه چطوره؟خیلی سخته؟

من آیین نامه بار 5قبول شدم😁😁😁شوهرم از ذوق همش میخندید اصلا مسخرم نمیکرد و هربار رد میشدم آهنگ میذاشتم و میرقصیدم و جشن رد شدن برای خودم میگرفتم سخت نگیر فقط

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
2720

عزیزم با ماشین امتحان کلاس بردار من دفعه اول اما صفر صفر بودم واسه رانندگی شهریم همسرم کوبید منو از نو ساخت 😑

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
خیلی هم سخته، وقتی کلی ماشین از کنارت رد میشن و آرامش نداری

بنظر منم سخت بود ولی با یه مربی برداشتم و قلق ماشینو انداخت  دستم

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
واااای من یک ساله ایین نامه قبول شدم ولی میترسم برم شهر امتحان بدم سرهنگه خیلییییی جووونه و خیلیییی ...

چه جالب يكي مثل من پيدا شد

منم دقيقا يك ساله آيين نامه قبول شدم 

ولي از امتحان شهر بشدت ميترسم نميدونم چرا

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2714
خیلی هم سخته، وقتی کلی ماشین از کنارت رد میشن و آرامش نداری

هرچقدر سخت بگیری همون قدرم سخت میشه من نفر سوم تو ماشین بودم نفر دوم زد تو یه ماشین دنده عقب ولی من یذره ام استرس نگرفتم

خوشبحالت شوهرت وقت وحوصله داره بهت آموزش بده.

خخخ توی دوران عقد بودیم.... خرش از پل نگذشته بود ... اگه الان بود پدرمو درمیاورد انقد غر میزد و نمیبرد😅😅😅😅😅😅

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
وایییی خیلی باحالی😘 حالاچرا آیین نامه رو ردمیشدی؟😂

😂😂😂بایه بچه 7ماهه هیچی تو مخم نمیموند

چه جالب يكي مثل من پيدا شد منم دقيقا يك ساله آيين نامه قبول شدم  ولي از امتحان شهر بشدت ميترس ...

😁😁😁

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
من که عین خیالم نیست

راز موفقيتت چيه؟؟😁

به منم بگو بلكه برم امتحان بدم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2706