2737
2734
عنوان

دوست پسرم ولم کرد و رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 26253 بازدید | 97 پست

میتونم درکت کنم دوست پسر منم بعد یه ماه قهر بودن اومد قرار شد برم خونه پیشش هر کاری کردم قبول نکرد بیرون همو ببینیم حرفای جنسی زیادی بهم زد من واقعا ترسیدم که برم پیشش شب بهش گفتم که نمیتونم بیام گفت ولش کن گفتم نمی‌دونستم برنامه من اینجوری بهم میریزه وگرنه یه فکری میکردم یهو گفت میشه لطف کنی و دیگه پیام ندی بعدش بلاکم کرد نمیدونم باید چیکار کنم چون دوسش دارم تحمل میکنم اما اگه می دیگه ای بود جوابشو میدادم فقط از خدا می‌خوام درست شده همه چیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه بار تو یه سایتی خوندم اگ دوسپسرم جواب پیامم نده باید بهش چی گفت یا بهترین واکنش در جواب ندادن و یا سین کردن چیه ببین عزیزم این ی نوع تجربس اینه ک پسرا بر عکس ما احساس ندارن اگ دیدی دلتنگ کسی شد بدون مث خودش گیر آورده کسی ک بهش خیانت کرده و غرورش نشکونده مث تو بهترین روش اینه ک دنبال زندگی ت بری و دنبالش نری و بش بی محل باشی توم مث همون شو مگ تو فرصت زندگی نداری بش بگو ببخشید من م احساس میکنم اصن بدرد هم نمیخوریم دقیقا منم فک میکنم بودنمون بیهوده هس و اگ ک با کسی باشی هیچ مهم نیست من خودمم ک مهمم اهمیت نده بزا بره گوه خور تو اون تجربه کرد ب درد تجربه دیگت بخوره 

عزیزم میخواستم بدونم الان حالت چطوره؟من الان دقیقا تو حالت قبلی توام قلبم داره از سینه در میاد 😪خودش وارد زندگیم شد خودش منو به خودش علاقه مند کرد بعد میگه برو دلم پیش عشق قبلیمه!!!مگه داریم اصلا همچین چیزی؟؟

منم 10 سال قبل حال و هوای شما رو داشتم /امروز خوشحالم که رفت /خوشحالم که اون رابطه تموم شد /خوشحالم ...

منم تو همین موقعیتم ولم کرده رفته بعد فکر میکنم هیچکس سراغم نمیاد دیگه هیچکس دوستم نداره میدونی چون من یه معلولیت کوچیک تو راه رفتنم هم دارم این معلولیت برای ایرانی ها خیلی مهمه همش فکر میکنم تا آخر عمر تنها میمونم😪

دارم میمیرم.دیگه خسته شدم.چطور میشه یکی انقد ادعای عاشقی بکنه بعد بگه دوست ندارم و برو

دقیقا سه ماه تموم به من می‌گفت دوستت دارم حالا میگه برو من دلم پیش عشق قبلیمه!!!مگه داریم اصلا؟

2740