2733
2734
عنوان

دوست پسرم ولم کرد و رفت

26209 بازدید | 97 پست

از خدا خواسته بودم برگرده.کلییی نادعلی خوندم.کلی دعا کردم.قسمش دادم به ارواح خاک حضرت فاطمه زهرا که برگرده و مثل قبل خوب باشیم...دوماه تمام دعا کردم.خودم بهش که پی ام دادم گفت نمیخوامت و برو.گفت دوست داشانم در حدی نیست که بشه باهاش رابطه ساخت.گفت با یکی دیگم.دلم داره میترکه.دیگه اگه به خدا امید نداشته باشم به کی داشته باشم.خدااااااایا هستی؟؟؟

خدا صلاحتو خواسته عزیزم

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به تخمت

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2738

هیچوقت هیچ چیز رو به زور نخواه 

بذار مصلحت خدا زندگیت رو بسازه 

دعا کن کمکت کنه خوشحال باشی برای خدا تعیین تکلیف نکن 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

عزیزم نمیخام نصبحتت کنم و تو این اوضاع چیزی بعت بگم ولی شاید به صلاحت نیست باور کن بعضی ها لیاقت ندارن الان داغی و عاشق بعد میفهمی که چی میگم شاید یکی بهتر از این بیاد توو زندگیت ..بعدم وقتی کسی میگع دوست نداره و به این راحتی رفته با کسی چطور نیخای باهاس باشی این الانم بیاد اخر میره

چه صادقانه هم صحبت کرده. دوست داشتی بمونه ولی بزور و قایمکی خیانت کنه. دنیا پر از آدمای خوبه. یه مدت سخته ولی بعد خوب میشی

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
هیچوقت هیچ چیز رو به زور نخواه  بذار مصلحت خدا زندگیت رو بسازه  دعا کن کمکت کنه خوشحال ب ...

گل گفتی  

بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
2706