2733
2734
عنوان

عمل کیست مویی

152 بازدید | 13 پست

دوستان توروخدا از تجربه دیگران استفاده کنید انسان نباید هرچیزی خودش تجربه کنه الان دو هفته ست مرگ به زندگی ترجیح میدم به خاطر عمل باز کیست مویی . خواهشا : ۱ - اگر شغل پشت میز و فرمون و ... دارید طولانی نشینید حداکثر نیم ساعت نشستن پنج دیقه سرپا ، که هم به دیسک کمر هم به کیست دچار نشید ۲ - اگر کیست دیدید خیلی سریع برای عمل اقدام کنید چون دیر اقدام کردن باعث پخش عفونت و وخیم تر شدن اوضاع میشه من خودم بعد سه سال رفتم چون کیستم سر باز کرده بود و تخلیه میشد فکر میکردم مشکلی نیست ولی این باز شدن بر خلاف تصورم هیچ مزیتی نداشت ۳ - خیلی از دکتر ها توانایی ، امکانات و آموزش جراحی با لیزر ندارن و فقط پینهاد عمل بصورت باز میدن که خودشون راحت کنن و به درآمد برسن ۴ - تعویض پانسمان کیست مویی به روش باز زجر آوره ، هیچ کس به من نگفته بود و نمیدونستم . با هر بار تعویض روزانه پانسمان باید با گاز استریل ترشحات روی زخم به خوبی پاک بشه که احتمال عفونت بیاد پایین و این پاک کردن یعنی کشیدن گاز استریل روی زخم باز که بشدن بشدن درد داره و هیچ راه حل دیگه ای نداره 

توروخدا درست تحقیق کنید تا به درد من دچار نشید

من عمل باز کیست مو داشتم ۱۴ سالگی

از درد مردم و زنده شدم

هفته بعد عمل مدرسه میرفتم تمام لباس خونی میشد

هنوز جای زخمش یکم هست

خیلییی بد بود خیلیییی

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خدابهت سلامتی بده .این تجربیات به اشتراک گذاشتی فقط علت کیست مویی چیه چطور به وجود میاد؟؟؟

کیست مویی برگشت مو به داخل پوسته که تعریق و نظافت ضعیف هم بیشتر مستعد عفونت میکنه مخصوصا قسمت بالای مقعد که خیلی تعریق داره و فشار نشستن همواره روش و آقایون هم اونجا مو‌ دارن . یا ممکنه ژنتیکی باشه یا حتی مو از اول بیرون نیومده باشه که برگرده ولی زیر گیر کرده و باعث عفونت شده

2740
اصلا نباید عمل میکردی 

نمیشد هر سه چهار هفته یکبار پشتم آبسه میکرد به اندازه بند انگشت باد میکرد درد و اذیت داشت ، بعد به اندازه یه عدس میترکید چرکش تخلیه میشد و بعد هم خوب میشد. لباسم کثیف میشد ، نظافتش سخت بود ، نشستن مشکل بود . احتمال عفونت داشت که اونم شد