2737
2739
عنوان

دوست پسرم ولم کرد و رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 26299 بازدید | 97 پست

قطعا مال تو نبوده دیگه چرا به زور اصرار دارین یکی که به دوس داشتنتون ارزش قائل نیس پیشتون بمونه با دعا کسی نمیمونه باهات عزیزم با خواسته و دوس داشتن قلبی باید بمونه که نمونده اصلا بهش فکرم نکن 

من اصلا درک نمیکنم آدمایی مثل شمارو که اینطوری ماتم میگیرن یکی منو نخواد من اصلا اونو نمیخوام درجا خودم ولش میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چندوقت باهم بودید؟

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
قطعا مال تو نبوده دیگه چرا به زور اصرار دارین یکی که به دوس داشتنتون ارزش قائل نیس پیشتون بمونه با د ...

بحث خواستن نیس.بحث وابستگیه‌.بحث اینه که هر جای شهر میرم یه خاطره باهاش دارم

توروخدا پاي خدارو تو اين مسائل ألكي وسط نكشين😒 به درك كه رفته لياقت عشقتو داشت مطمئنا ميموند  ...

عشقم چندم زایمانته؟؟؟

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2740
بحث خواستن نیس.بحث وابستگیه‌.بحث اینه که هر جای شهر میرم یه خاطره باهاش دارم

رو احساست کار کن کنترل احساسات نداری عزیزم وابستگی خوب نیس سعی کن قوی باشی تو نیازی نداری به کسی وابسته باشی بین دوس داشتن و وابستگی خیلی تفاوت ها هست اشتباه نکن پس رو خودت کار کن هیچکس اونقدر ارزش نداره که ما وابسته اش بشیم 

یکسال.هر روز باهم بیرون میرفتیم

بیخیال باش مال توباشه برمیگرده

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘

منم 10 سال قبل حال و هوای شما رو داشتم /امروز خوشحالم که رفت /خوشحالم که اون رابطه تموم شد /خوشحالم که خدا بهترین مرد دنیا رو همسرم کرد نه اون مرد دم دمی مزاج خودخواه که همش باید نازشو میکشیدم و برای نگه داشتنش تلاش میکرد /

کارتو بخدا واگذار کردی مطمین باش بهترین اتفاق به حق نادعلی برات میوفته /من 6 ساله ازدواج کردم و همیشه شاکر خدا هستم که به حرف هام گوش نکرد و اون برنگشت

خدایا مرا آن ده که آن به   

خوشبحالت بزار بره خودتم بخاطرش اذیت نکن .کاش مال منم بره دیگه برنگرده صداشم دیگه نشنوم . اینطور ادمارو نباید نگهداشت چون از خودشون خدا میسازن برات

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2706