2737
2739
عنوان

چرا میگن النگو بی کلاسیه؟ چرا دکترا یا استاد دانشگاها النگو ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 8049 بازدید | 195 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به جان خودم خاله شوهرم تا آرنجش النگو داره اصلا وقتی میبینمش دوست دارم بزنمش 

من نهایتش یه تک پوش یا نهایتش ۴،۵ تا النگو ظریف

اصلااااا با طلا حال نمیکنم

فکر میکنم یجورایی از مد رفته

2728
تك پوش هم شيك نيست در حد همون النگو هست 

سلیقه ایه..من میدوستمش👌البته از هر تکپوشی هم خوشم نمیاد😁

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

من ی استادی داشتم با ماشین خارجی می اومد دانشگاه هر دفعه با ی ماشین اصلا هم اهل کلاس گذاشتن نبود از ی خانواده ریشه دار و با فرهنگی بود حلقه اش رینگی بود گاهی حلقه رو در می اورد ی انگشتر خیلی قشنگ میپوشید خیلی خیلی کم هم ساعت میپوشید خیلی شیک و با کلاس بود 

2740
اتفاقا ما تو فامیلامون هرچی پیرزنه تک پوش میپوشن. همه جوونا النگو میندازن. انقد ک این پیرزنا تکپوش پ ...

اره منم همينجوري ديدم كه ميگم تك پوش شيك نيست والا منم هر چي خانوم سن دار ديدم تك پوش داشتن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

یه عده اومدن از طلاهای خوشگلشون گفتن وهرچی گفتن عکس بزار به رو خودشون نیوردن😄

من بجای اونا میذارم

من بعد ۸سال که ازدواج کردم وطلاهامو همون موقع واسه یه سری مسائل فروختم امسال دوسه روز پیش شوهرم واسه تولدم اینو برام خودش انتخاب کرد و خرید وچون من باهاش نبودم وسلیقه خودش بود نرفتم مدلای دیگه رو ببینم وعوضش کنم

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔

اوایل ازدواجم جاری من تا دید من سه تا النگو نیم سانتی خریدم ، رفت ۹ تا مشابهشو خرید  انداخت .من فروختم یه دستبند خریدم خخ 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706