2733
2739
عنوان

خيانت زن همسايه

| مشاهده متن کامل بحث + 2595 بازدید | 59 پست
قبول کن ک ی سریام خوشی میزنه زیر دلشون با اینکه هیچی کم و کسری ندارن

امکان نداره هیچ وقت هیچ گسی زندگیش کامل نیست شک نکن من خیلیها رو میشناسم ظاهر زندگیشون سنگ و نصف میکنه از درون اون خانم یا آقا نابوده نابود ولی همه حسرتشو میخورن و بخاطر همین ظاهر زندگیشه که دارن پر پر میشن چون کسی باورش نمیشه مشکل دارن 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

در کل باطن زندگی خودتونو با ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکنین😁 حالا چه ربطی به موضوع داشت خودمم نمیدونم 😂

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما ب همدیگه میگن ولش کن تا ولش کنم😐

نمیدونم.ماهم نمیشناسیمشون .فقط از دعواهاشون فهمیدیم.واحد بغلیمونن.اصلا افتضاح صداشون میاد تو خونه. انگار اصلا دیوار بینمون نیس..

جیگیلی سابقم که معلق شدم 
2731

همیشه که خیانت ها به دلیل یه کمبودهایی نیست،چقدر همین جا تاپیک گذاشتن که قبل از ازدواج عاشق کس دیگری بودند و به هر دلیلی اون ازدواج سر نگرفته،شوهر فعلی شون را میگفتن بینهایت مهربون و با محبته ولی به دل خانم نمی نشسته و چه بسا دنبال فرد دیگه میرفتن

2740

به نظر من نباید سریع قضاوت کرد شوهر من قبلا از خانمش جدا شده و بچشم با ما زندگی میکنه به من گفت زنم بهم خیانت کرده الان که ۶ ساله دارم باش زندگی میکنم فهمیدم چجور جونوریه اینقد زنشو کتک میزده هو عذاب میداده که رفته پی کس دیگه قید بچشم زده 

هرآدمی توزندگیش ازهرلحاظی کمبود داشته باشه تاوقتی عزت نفس داره ومیفهمه تعهدیعنی چی وشرافت تووجودش هست اون کمبود رو بایدازراه درستش جبران کنه نه باکثیف ترین راه ممکن حیوون صفتی خودش روثابت کنه.

عزیزان خیییلی خوب گفتن خیانت هیچ گونه توجیحی نداره

نظری بازبه این شُورَویِ تنهاکن،دل من دستخوشِ موجِ فروپاشی هاست...
اگر آقا خیانت کرده بود هم همینو میگفتین؟ 

کلا هر کی باشه نمیگم کارش درسته استارتر میگ اقاهه همیشه خوش پوش و خوشتیپ ک کلی ب زنش محبت میکرد اون از محبت سیراب بوده تشنه رابطه بوده حتما تو این مشکل داشته ک خیانت کرده

2706