2726
عنوان

خيانت زن همسايه

2595 بازدید | 59 پست

همسايه كناري ما يه زن و شوهر بودن كه يه دختر خوشگل كوچولوم داشتن اقاهه خيلي ادم باشخصيت و خوشتيپيه چندوقت يبار ميومد خونه برا خانومش گل و كادو مياورد مدام تفريح و گردش بودن و خيلي به زندگيش اهميت ميداد چندوقت پيش دركمال ناباوري كل مجتمع كه جز رفتار خوب و عاشقانه چيزي نديده بودن دعواهاشون شروع شد فهميديم خانمه خيانت كرده حتي وقتي دخترش مهد بوده اون اقارو مياورده خونه از هم جداشدن الان اقاهه رو ميبينم دلم ريش ميشه هميشه بهترين لباسارو ميپوشيد بوي عطرش كل اسانسورو ميگرفت ديروز ديدمش همه ريشش اومده بود نامرتب و شلخته اصلا انگاراون ادم سابق نيست افسردگي گرفته خانومه هم رفت با عشقش 

هميشه داستان خيانت اقايونه تو ني ني سايت نميدونم اين خانوم تو زندگيش چي كم داشت كه قيد همه چي و زدو رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخییی

ولی بازم نمیشه قضاوت کرد تو فقط داری ظاهرو میبینی

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2728

خيانت هيچ توجيهي نداره نه براي خانم و نه اقا 

بهترين راه وقتي نميتوني زندگي كني طلاقه 

من هميشه فكر ميكنم كه ما فقط همسر اون اقا نيستيم دختر پدر و خانواده خودمونم هستيم و نبايد با ابروي خانوادمون بازي كنيم هيچ انساني ارزن بي ابرويي رو نداره 

2706