2733
2739
عنوان

دوستاني كه مشگل معده و حالت تهوع داشتن خواهشا بيان

| مشاهده متن کامل بحث + 19499 بازدید | 42 پست
قربونت برم ان شاءالله هميشه موفق و سلامت باشي  ببخشيد عزيزم يه سوال چرا وقتي بالا ميارم حالم خ ...

چون معده ات ملتهبه تحمل غذا نداره وقتى خالى باشه كمتر اذيت ميكنه ولى شما اصلا نذار معده ات خالى بمونه ممكنه زخم شه، همش يه چيز كوچولو جلو دستت باشه بخور

چون معده ات ملتهبه تحمل غذا نداره وقتى خالى باشه كمتر اذيت ميكنه ولى شما اصلا نذار معده ات خالى بمون ...

باشه عزيزم يعني به خاطر ميكروب ممكن ملتهب باشه ؟ممكن با فاموتيدين التهابش خوب بشه؟فاموتيدين ٢٠ يا ٤٠ و اينكه كي بخورم بهتره ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه عزيزم يعني به خاطر ميكروب ممكن ملتهب باشه ؟ممكن با فاموتيدين التهابش خوب بشه؟فاموتيدين ٢٠ يا ٤٠ ...

اگه خيلى اذيتى ٤٠، فرقى نداره قبل و بعد غذا، چه زمانى بيشتر اذيتت ميكنه صبح يا شب؟ همون موقع بخور

منم همیشه تهوع دارم عذاب الهیه این تهوع واسم .دکتر گفت مشکل ورم روده و معده داری

خانمی ببخشید مزاحمت شدم منم حالت تهوع شدید دایمی دارم روز سه شنبه اندو کردم و دکتر بهم گفت رفلاکس شدید، زخم های سطحی زیاد، ورم معده، فتق هیاتال دارم علایم من حالت تهوع شدید دایمی، بالا اوردن یه مقدار از خوراکی یا نوشیدنی و اینکه من جواب نمونه اندو نیومده ولی تو ازمایشم میکروب مشخص نشد ایا تو نمونه مشخص میشه من هیچکدوم از حالت هام اذیتم نمیکنه فقط حالت تهوع شدید دایمی اذیتم میکنه و افسرمم کرده😭😭😭

ایا تو خوب شدی یا نه؟ 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2731
خانمی ببخشید مزاحمت شدم منم حالت تهوع شدید دایمی دارم روز سه شنبه اندو کردم و دکتر بهم گفت رفلاکس شد ...

اره عزیزم مشخص میشه منم قبلنا زخم معده داشتم ،ولی چند سالی درست شدم با یه شربت معجون از عطاری  گرفتم خوردم ،اما اینبار دکتر معاینه فیزیکی کرد رو شکمو معدم ازوما فهمیدکه ورم معده دارم ،خوب نشدم چون داروهارو کامل نخوردم 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
اره عزیزم مشخص میشه منم قبلنا زخم معده داشتم ،ولی چند سالی درست شدم با یه شربت معجون از عطاری   ...

عزیزم بعد شما هم حالت تهوع شدید دایمی داری؟ اذیت نمیشی منکه دارم دیونه میشم😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
اره عزیزم مشخص میشه منم قبلنا زخم معده داشتم ،ولی چند سالی درست شدم با یه شربت معجون از عطاری   ...

منکه خسته شدم از این حالت تهوع شدید دایمی خیلی درد بدیه حالا همه علایمم به کنار مثل سوزش معده و مری،... ولی حالت تهوع شدید دایمی رو مخه و درد معده و رودم خیلی بده 😭

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2740
 منکه خسته شدم از این حالت تهوع شدید دایمی خیلی درد بدیه حالا همه علایمم به کنار مثل سوزش معد ...

سلام عزیزم من چندوقته تهوع خیلی شدید دارم خیلییی اذیتم میکنه با تهوع از خواب بیدار میشم،میشه بگین شما چیکار کردین؟الان خوبین؟

سلام عزیزم من چندوقته تهوع خیلی شدید دارم خیلییی اذیتم میکنه با تهوع از خواب بیدار میشم،میشه بگین شم ...

سلام عزیزم اره قرص الانزاپین ۵خوردم من از استرس تهوع میگرفتم با این قرص خوب شدم،حتما آزمایشم بده ممکنه پرولاکتینت بالا باشه