2733
2734
عنوان

دوستاني كه مشگل معده و حالت تهوع داشتن خواهشا بيان

| مشاهده متن کامل بحث + 19673 بازدید | 42 پست
يعنى موكوس بالا ميارى؟ دلت درد نميكنه؟ دفع مدفوع دارى؟

يه چند مدت بود هر دو روز يه بار دلپيچه ميگرفتم بيرون روي داشتم چون به خوردن غذاهاي سنگين عادت ندارم 

الان يه چند روزي احساس سنگيني رو معدم دارم 

ديشب از شدت حالت تهوع از خواب بيدار شدم هم بيرون روي داشتم هم بالا اوردم شبيه خلط 

امروز با اينكه غذا سبك بود و شامم نخوردم بازم كمي خلط مانند بالا اوردن البته از ديشب خيلي بهتر بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

يه چند مدت بود هر دو روز يه بار دلپيچه ميگرفتم بيرون روي داشتم چون به خوردن غذاهاي سنگين عادت ندارم& ...

اينكه هم بالا ميارى هم دلپيچه دارى بيشتر شبيه مسموميته اگه علائمت از ديروز كمتر شده و رو به بهبودى رفته يعنى به احتمال قوى مسموميته چون مشكلى كه فقط از معده باشه روى روده معمولا تاثير نميذاره اما چون مسموم شدى و ميگى از قبل هلكيوباكتر پيلورى داشت معده ات مستعده التهابه اين سنگينى معده هم براى همينه، يكى دو روز هر وقت احساس بدى تو ناحيه ى معده داشتى فاموتيدين مصرف كن (اگه خيلى اذيتى دو تا با هم) غذاى چرب و سنگينم نخور مثلا كته ماست بخور تا حالت بهتر شه

اينكه هم بالا ميارى هم دلپيچه دارى بيشتر شبيه مسموميته اگه علائمت از ديروز كمتر شده و رو به بهبودى ر ...

ممنون عزيزم من رژيم گرفتم ٥٠ كيلو وزن كم كردم الان گاهي كه غذاي سنگين ميخورم بيشتر اينجوري ميشم اما الان چيزيم نخورم باز اينجوري ميشم 

از طرفي اگه مسموميت باشه خب ممكن انقدر طولاني بشه الان يكي دو ماه حس ميكنم مشگل دارم 

گاهي فكر ميكنم ضخم دارم گاهي زبونم لال سرطان اين خلط خيلي نگرانم كرده 

ممنون عزيزم من رژيم گرفتم ٥٠ كيلو وزن كم كردم الان گاهي كه غذاي سنگين ميخورم بيشتر اينجوري ميشم اما ...

عزيزم سرطان معده تو مردا بيشتر هست اونم به طور ميانگين بالاى ٤٠ ٥٠ سال تو اين سن خييييييلى نادره اونم تو خانوما اصلا همچين چيزى امكان نداره خودتو نگران نكن، شايد به هم ريختگيه گوارشى و خصوصا معدتون براى رژيمه، اما اگه زخم معده ميترسى شايد يه اندوسكوپى بد نباشه، فاموتيدين رو شروع كن ببين چقد جواب ميگيرى

عزيزم سرطان معده تو مردا بيشتر هست اونم به طور ميانگين بالاى ٤٠ ٥٠ سال تو اين سن خييييييلى نادره اون ...

باشه عزيزم ميشه درخواست دوستيمو قبول كني عزيزم ؟

به نظرت پنتو پرازولم شروع كنم؟

پنتوپرازول يه مقدار دير جواب ميده براى اينكه يه كم اول حالت بهتر شه فاموتيدين بخور بعد يه نوبت از فوق گوارش بگير كه خيالتو راحت كنه همون دكتر احتمالا برات پنتو و يه رژيم ضد باكترى معده شروع ميكنه

پنتوپرازول يه مقدار دير جواب ميده براى اينكه يه كم اول حالت بهتر شه فاموتيدين بخور بعد يه نوبت از فو ...

اره حتما فردا اين كارو ميكنم خيلي خيلي لطف كردي ممنون از وقتي كه گذاشتي عزيزم 

2706