2737
2739
😂😂😂😂😂😂😂شانسی زده بابا آخه تو ۷۰ سالگی بچه میخواد چیکار😂😂😂😂😂😂😂

نه واقعا میخواست،کلا سیدها قوی هستن؛خواهرم میگه پدرشوهرم که هفتاد و خورده ای هست هفته ای چند بار رابطه داره؛الان جووناش نمیتونن درست و حسابی؛جوونای قدیم بهترن😂😂😂

خدایا بابت همچی شکرت
مگه نمیگن مردا تو هر سنی بچه دار میشن؟ من شاید 50% ازدواجم به نیت بچه است

قبله ازدواج،همه ی جوانب رو بسنج.اگه این طور باشه همه زنها هم تا ۴۰ باردار میشن!!اما مشکلات ناباروری زیاد شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂😂😂شانسی زده بابا آخه تو ۷۰ سالگی بچه میخواد چیکار😂😂😂😂😂😂😂

شما خودت یه نگاه به تاپیکهات بنداز.ازدواج نمیکردی فکرکنم بهتر بود برات تااینکه مردم رو مسخره کنی.آدما تا زنده ن امید دارن.چکار هفتادسالگیش داری.

با توام ای رفته از دست... هرکجا باشم غمت هست
بابا اشتباه شد... چرا شما اینجوری میکنید؟ همه گیر دادن به این... نمیدونم چرا موقع تایپیک زدن اشتبا ...

بیخیال اگه حرفات واقعیه این موضوع مهمیه برو پیش مشاور خانواده. گول وضعیت مالیو نخور 

2731
حق با شماست باور کنید انقدر فشار جامعه زیاده که اثر روشنفکری رو از بین میبره.. خودت روشنفکر باشی م ...

من بودم اره قبول میکردم هجده سال زیاده ولی موقعیتش عالیه و عاشق هم هستید

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂چه نظراتی به به🤣🤣🤣🤣

یکم کتاب بخون   

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
شما خودت یه نگاه به تاپیکهات بنداز.ازدواج نمیکردی فکرکنم بهتر بود برات تااینکه مردم رو مسخره کنی.آدم ...

واقعا که......من مسخره نکردم داریم شوخی میکنیم.....قلب شکستن هنر نیس خانوم یا آقای محترم......

سلام🙋‍♀️
2740

مشکل سنش نیست از چیزهایی ک تعریف کردی یخورده سادیسم داره انگار اخه دلیلی نداره استاد اینقدر دانشجو رو بصورت غیر درسی اذیت کنه و بعدش بی محلی کنه 

در مورد رفتارش باید مشاوره برید