2733
2734
معلومه که نه همینکارارومیکنین مردا هوا برشون میداره چرا یه مرد بیستو هشت ساله زن چل ساله نمیگیره اون ...

چرا بابا..یکی از فامیلای شوهرم یه زن گرفته هم سن مامانش..۵۵سالش.. خودشم ۴۰.. یا کمتر.. ولی زن پولداره.. قبلا هم ازدواج کرده و یه دختر ۲۵ ساله و یه پسر تو همون مایه ها داره.. دخترش ترکیه زندگی میکنه و کل فامیلاشون آمریکان..اینم قدیما درس خونده ورزشکار بوده خیلی خوش تیپ میچرخه..

اول دانشجو دکتری پیغمبر نی ادم مثل شما من از حرف مردم خسته شدم دو تا خواهر کوچیگتر دارم 26 و 22 ب ...

عزیزم میدونم پیغمبر نیستی 😒😒😒 حرف مردم چیه مگه؟ شما خودت با تلاش میتونی ب پول برسی چرا خودتو حروم کنی . بعدشم یه حرفی بهت میزنم بهش فکر کن. مامان بزرگم همیشه ب دخترای فامیل میگه هیچ وقت گول مال و منال مردی رو نخورین. طرف تا این سن نزدیک 50 سالشه کلی زحمت کشیده پول جمع کرده نمیاد بریزش زیر پات که؟ این یه عامله برای جذب مورد ازدواج😌😌😌مامان بزرگم میگه سهم زن از پول همسرش همون لباس و خورد و خوراکشه!!! از سن کم بهت وابسته نشده که دار و ندارشو بریزه زیر پات. اگه صرفا میخوای ازدواج کنی مورد زیاد هست. ولی همونجور که گفتم شما تصمیمت رو گرفتی. موفق باشی😈😈😈😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بهترین کارو میکنی.اگه همسرت مرد خوبیه و اونم دوست داره بچه داشته باشین بیار.همسر من دو سه سال اول زن ...

اره خیلی دوستدارم من پنج ماهه عروسی کردم چند روز پیش تخمکک گذاریم بود. داشت اقدام میکردم من وزنم زیاده 70کیلوم گفتم بزار لاغر شم و ازمایشاتمو نشون بدم بعد

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
سن که به کنار من اصلا با استاد دانشگاه ازدواج نمیکنم

دقیقا حرف منم اینه یکی از چندشترین مشاغل از نظر منه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
مگه نمیگن مردا تو هر سنی بچه دار میشن؟ من شاید 50% ازدواجم به نیت بچه است

اخه مدرسه زمانی پدرش رو میخوان پدر بزرگش باید بره مدرسه؟🤔

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
من پسرمو بهداشت میبردم واکسن بزنه بابام باهام میومد.. مامانم نمیتونست خونشون دوره.. بابام محل کارش ن ...

خواهر منم به خاطر کار شوهرش تهران نیست واسه زایمان بچه هاش (دو. قلو) اومده بود. اینجا شوهرش هم تا زایمان نبود بعضی وقتا سونو اورژانسی میرفت با بابام  یه بار. پرستار. بهش گفته بود. شوهرت(منظورش بابام بود) بابام و. گفته بود دخترمه 

😁بلهههههههههه

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
اول دانشجو دکتری پیغمبر نی ادم مثل شما من از حرف مردم خسته شدم دو تا خواهر کوچیگتر دارم 26 و 22 ب ...

عزیزم من پست اخرمو میزارم من خیلف کوچیک تر از شما تجرشم داشتم 24سال بزرگتر اخرو عاقبت نداره عزیزم بعد ها حسرت یه شیطونی حسرت شوخی حسرت برف بازی به دلت میمونه ،نگاهای مردم احساس خمودگی و افسردگی اذیتت میکنه اینده شوخی نیست رحمم نداره به کسی چون نمیدونی قراره چی بشه تاپیک ها تو خوندم شما به عنوان یه ادم تحصیلکرده باید بدونی که طرز فکر ادم خیلی تو زندگیش موثره بهتره بجای توسل به دعاو چله و احتمالات روی زندگی و پیشرفتت تمرکز کنی وسلام

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
این میشه ۱۸ سال اختلاف. اساس داستانو بد چیدی

بابا اشتباه شد... چرا شما اینجوری میکنید؟

همه گیر دادن به این...

نمیدونم چرا موقع تایپیک زدن اشتباه تایپ کردم ولی بهدش بارها درستش کردم و اصلاح

خوب میخواستم دروغ بگم که اشتباه خودم رو چند بار اصلاح نمیکردم

ای که مرا خوانده ای، راه نشانم بده
2706