2752
2734
اره خیلی دوستدارم من پنج ماهه عروسی کردم چند روز پیش تخمکک گذاریم بود. داشت اقدام میکردم من وزنم زیا ...

شروع کن برو یه ماه باشگاه.من وزنم از شما بیشتره ولی نی نی دار شدم.اونم به لطف باشگاه.

برو ورزش و در حال اقدام هم باش.نگرانی و استرسم نداشته باش

ولی اگه اوضاع تخمکت خوبه کاش حداقل یسال رو به خودت خوش بگذرونی بعد نی نی دار بشی

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من عاشقش بودم اما بعد اینکه یکی از همکلاسیام ازم خواستگاری کرد و این اقا بعنوان استاد طرف رو پروند ...

نميدونم عزيزم عشق كلا عجيب و غريبه 

ولي به اين فكر كن ك اگه يه مورد ٣٠ ٣٠ خرده اي ساله با شرايط خوب داشتي بازم اين استاد دوست داشتي يا نه 

اگر اره م مباركه 

اگرم ك نه پس بيخيال شو به زندگيت ادامه بده

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي مارا به وجد مياوردند
اول دانشجو دکتری پیغمبر نی ادم مثل شما من از حرف مردم خسته شدم دو تا خواهر کوچیگتر دارم 26 و 22 ب ...

گلم این طرز فکر از شما بعیده.....‌یعین کسی که اذیتتون کرده از پدرتون فقط چندسال کوچیکتره و البته اینجور دوس داشتن ها ریشه روانی داره رو به آیندتون ترجیح میدین؟؟؟؟والا من که با همسرم همش۲سال اختلاف دارم ولی عقیده هامون بیشتر وقتا مث هم نیس شما دو دهه باهم اختلاف دارین میدونین یعنی چی؟؟؟ وقتی اون میرفته دانشگاه واسه لیسانس شما تازه داشتی از شکم مامانت میومدی بیرون😐خودت بشین ببین منطقی و عقلانیه؟؟؟؟ شمد که دانشجوی دکتری هستی باید طرز فکرتون به اندازه چندسال از بقیه جلوتر باشه،شمایی که انقد تحصیلات داشتین تو جامعه بودین و با این مدرک باید خیلی فکرتون بازتر باشه،با مدرکی که دارین کار هم واستون هس و میتونین به راحتی پول دربیارین،مطمئن باش بعد از چندسال از ازدواج متوجه میشین چه اشتباهی کردین،مخصوصا اگه از لحاظ جنسی سرتر باشین که‌مطمئنا هستین چون سنتون پایینه،آقایون خیلی زودتر پیر میشن ولی خانوما اگه عشق باشه چه ها که نمیکنن روزبه روز خوشگلتر و جوونتر،حالا فکرکن بچه هم بیاری،حق بچه هات نیس بابای جوون داشته باشن؟؟ بابایی که باهاشون بره پارک و گردش بدون این که زانو درد بگیره؟؟😶نمیدونم ولی مث اینکه شما تصمیمتو گرفتی ولی خواهرانه دارم باهاتون حرف میزنم،خواهرمنم یه پسر ۳۳ ۳۴ ساله رو میخواست خودشم ۲۲ سالش بود اممون گفتیم نه اون گفت آره پسره یکی دوبار اومد و رفت دید نه مث اینکه کلا تفاوت خیلی زیاده،حالا فاصلشونم ۱۲ سال اینا بود،ببین گلم این آقا میتونس پدر شما باشه نا امسرتون،همسر یعنی همراه و دوست آدم تو زندگی،نه پدر دوم،اکثر سلبیریتی هایی که میبینین اختلاف سنیشون بیشتره شمارو گول نزنه،شرایط زندگی اونا خیلی فرق داره،بازم خوددانی گلم ولی امیدوارم تصمیمتون عاقلانه باشه

سلام🙋‍♀️

شما ک تصمیم خودتو گرفتی 

یک ملت هم بهت بگن کارت درست نیست پشیمونی میاره کار خودتو میکنی 

پس چرا نظر بقیه رو مپرسی ک باز حرف خودتو بزنی

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
عزیزم من پست اخرمو میزارم من خیلف کوچیک تر از شما تجرشم داشتم 24سال بزرگتر اخرو عاقبت نداره عزیزم بع ...

من شوهرم پنج سال ازم بزرگتره ولی حسرت همه این چیزا روبدلم گذاشت اصلا ربطی به سن نداره دل آدم باید جوون باشه البته بااین ازدواجم مخالفم چون دوسش داشته واذیتش میکرده وای بحال اونموقع که ازش بدش بیاد معلومه استادلج بلزیه

شروع کن برو یه ماه باشگاه.من وزنم از شما بیشتره ولی نی نی دار شدم.اونم به لطف باشگاه. برو ورزش و در ...

تا اون موقع یه سال میشه دیگه نه ماهم طو ل میکشه که بیاد میشه دوسال درسمم تموم شده، بعد عید میرم باشگاه شوهرم دستش خالیه من خودم میخوام کم کنم چون استعداد دارم بار دار شم حتماوزنم خیلی بیشتر میشه میترسم. اضافه وزنم خیلی زیاد بشه

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
گلم این طرز فکر از شما بعیده.....‌یعین کسی که اذیتتون کرده از پدرتون فقط چندسال کوچیکتره و البته این ...

حق با شماست

باور کنید انقدر فشار جامعه زیاده که اثر روشنفکری رو از بین میبره..

خودت روشنفکر باشی مامان بابات خانواده میزارن روشنفکر بمونی؟

ای که مرا خوانده ای، راه نشانم بده
من شوهرم پنج سال ازم بزرگتره ولی حسرت همه این چیزا روبدلم گذاشت اصلا ربطی به سن نداره دل آدم باید جو ...

فرق یه ادم 18ساله بایه ادم یک ساله خیلیه این ازدواجم به همون شکلیه موقع ازدواج دوره زندگی خیلی مهمه خیلی میبیند که ده شصتیا یجورن هفتادیا یجور هشتادی ها یجور دیگه و کاملا هم ملموسه این تفاوت

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
شما ک تصمیم خودتو گرفتی  یک ملت هم بهت بگن کارت درست نیست پشیمونی میاره کار خودتو میکنی  ...

چرا فکر میکنید نظر بقیه مهم نیست... بلاخره چند نفر ادم پیدا میشن که منطقی و اروم نصیحتت کنن

ای که مرا خوانده ای، راه نشانم بده
حق با شماست باور کنید انقدر فشار جامعه زیاده که اثر روشنفکری رو از بین میبره.. خودت روشنفکر باشی م ...

بله خونوادم دست و پامو ببندن فکرمو که نمیتونن،فکر آدما رو هیچکس نمیتونه ببنده گلم،شماهم ۱۵ ۱۶ سالتون نیس که اسیر احساسات بشی یا بخاطر فشار خونوادت بخوای با یه مرد نزدیک ۵۰ سال ازدواج کنی،راحت بهشون بگو نه،مطمئن باش مردای جوونش حوصله ندارن چه برسه به ۵۰ ساله هاش،ولی با موقعیتی که شما داری مطمئنا کیس های بهتری هس واسه شما،جوونی چیزیه که نمیشه با پول خرید....

سلام🙋‍♀️
چرا فکر میکنید نظر بقیه مهم نیست... بلاخره چند نفر ادم پیدا میشن که منطقی و اروم نصیحتت کنن

بابا من الان چندین صفحه خوندم همه میگن نکن فاصله سنی زیاده ب مشکل میخوری تو همه موارد 

ولی شما میگی نه من دوسش دارم نمیتونم بیخیالش شم 

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
2706