2733
2734
شیمی کاربردی

عزیزم

ازدواج کن 

بچه دار هم میشی

گور بابای حرف مردم

مهم تویی تووووو

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
شیمی کاربردی

خیلی عذر میخوام ولی طرز فکرتون مث خانومای سالخورده قدیمیه،یعنی چی مردا تو هر سنی میتونن بچه دارشن؟ سلامتی بچه مگه مهم نیس؟ اسپرم ۵۰ ساله با اسپرم ۳۰ ساله ۲۰ سال تفاوت داره،هرچی جوونتر قویتر پرجنب و جوش تر والبته بهتر

سلام🙋‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مردا تو هر سنی  قابلیت بارور کردن دارن

حرف بقیه رو گوش نکن

اگه برات خیلی مهمه

برو قبل ازدواج یه آزمایش اسپرم هم بگیرید ازش

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
2731

بنظرم پرسیدن این پرسش از مردم کوچه و خیابون که ماهم عضوی ازونا هستیم و در این تاپیک بهم رسیدیم کار اشتباهیه چون جوابش از قبل مشخصه اونم با این کاربران اکثرا جوون این تاپیک که در مرحله بارداری هستن.به دل خودت رجوع کن اگه واقعا دوستش داری به بعدش فکر نکن.اینکه تو چهل سالت میشه اون میمیره اینا همه حرفه.مرگ و زندگی دست خداست.چه بسا خیلیا تو سن های زیر سی و چهل مردن.اگه عاشقشی که انقدر صبر کردی براش به حرف دلت گوش کن.سن و اینا یه عدده‌.من دیدم مردهاییو که تو ۸۶ سالگی بچه دارشدن.اونم الان بااین همه تکنولوژی باروری.یکی از فامیلهای ما چهل سالش بود زنش شونزده سال.بعد از ۶۰ سال زندگی خانمش تو ۷۷ سالگی پارسال مرد خودش صدو خورده ای داره هنوز زنده س.ساعت بیولوژیک واسه ما خانما مهمه که برامون دیر میشه.مردا هیچیشون نمیشه

با توام ای رفته از دست... هرکجا باشم غمت هست
من خواستگار داشتم از همکلاسیام پیچوند پسره رو یا کاملا منزویم کرد تا با همه قطع رابطه کنم و فقط با ...

به عنوان یه استاد زیادی تو مسائل شخصیت دخالت کرده اگه خوشت نمیومد که باید برخورد میکردی اگر نه که مبارکه

حق با شماست باور کنید انقدر فشار جامعه زیاده که اثر روشنفکری رو از بین میبره.. خودت روشنفکر باشی م ...

یه سری شیطنتها هست که مردا تو جوونی دارن و تو سن بالا کسر شان میدونن...

من اوایل ازدواج شوهرم سوار کولش میکرد میبرد اتاق🙈 اسب میشد برام.. هی میرفت رو دستاش وایمیستاد.. از پاهام میگرفت سرو ته میکرد .. یه جک میگفتی غش میکرد از خنده..انقدر خوشم میومد با صدای بلند میخندید..همش باشگاه میرفت کیف میکردم وقتی با رکابی میچرخید..هیچ وقت بدون ادکلن و موی درست کرده کنارم نمینشست.. از کار میومد میپرید حموم خودشو خوشگل میکرد مینشست کنارم شام بخوریم و..

الان ۳۲ شده..دیگه زیاد شور و حال نداره.. فکر کن ۴۶.. اون دیگه جوونیهاشو کرده.. انرژی هاش از نصف هم کمتر شده..

شاید به خاطر تو گاهی یه رفتارایی بکنه ولی در کل جلوی پسر داییهات پسر عموهات پسرای فامیل و همسایه  ناخواسته خجالت میکشی همش درگیر این میشی اونا الان چی راجبت فکر میکنن.. وقتی شوهرت ۵۰ رو رد کرد و همه اعضا و اندامش پیر و چروک شد و یه دفعه ریشها و موهای بدنش و موهای سرش سفید شد یه جوری میشی.. پیش خودت میگی کاش یه پسر سی ساله اومده بود خاستگاریم تا ۴۶ ساله..

نه کی گفته؟؟ اسپرم مرد ۵۰ ساله با یه یه مرد ۳۰ ساله یکیه؟؟؟ رشته تون چیه؟؟

عموی شوهر خواهرم نزدیک هفتادسالشه زنش جوون بود دوقلو باردار شد😂😂😂

خدایا بابت همچی شکرت
2706