2733
2739
عنوان

دوباره صبح شد و بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 68 پست
چرا رفت ولی اجازه ندادن سومی شیره به شیره شد این بار هم بابدبختی تونست جور کنه کلی زیرمیزی داد م ...

من که قبل از بی هوشی دکترم چند بار ازم پرسید مطمینی لوله هاتو. نبندم منم گفتم نمیخوام قراره شوهرم ببنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که قبل از بی هوشی دکترم چند بار ازم پرسید مطمینی لوله هاتو. نبندم منم گفتم نمیخوام قراره شوهرم بب ...

خوش شانس بودی

مگر نه خیلی اذیت میکنن

تهران عمل کرد

بیچاره توی بارداریش افسردگی شدید میگیره

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
خوبه دیگه برو اقدام برای دومی ....من دخترم ۴ سالشه پسرم ۲۰ ماهشه

آره میخوام بیارم

فعلا تیروئیدم مشکل داره دارم دارو میخورم

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2742

واقعا خوش به حالشون منم خیلی دعا کنید 

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
خوش شانس بودی مگر نه خیلی اذیت میکنن تهران عمل کرد بیچاره توی بارداریش افسردگی شدید میگیره

دکتر من خیلی اصرار داشت که ببندم تا لحظه اخر قبل بی هوشی بهم گفت اما الان پشیمونم از دست این مردا کاملا زیرش زده همسرم از یه بارداری دیگه وحشت دارم واز قضاوت های بی جای مردم

2740
هستی عکساشونووبذارم؟

یهودخملم بیدارشد رفتم 

کم سعادت بودم عشقم

توروجون عزیزترین کستون تامیاین تاپیک های رژیمم نگیدپس اسم کاربریت چی میگه ازین جملات مسخره دیگه حالم بهم میخوره نی نی سایت هرچی گذاشتم قبول نکردمجبورشدم