2733
2739
عنوان

دوباره صبح شد و بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 68 پست
اگه شوهرت بچه دوسته وضعتون خوبه نبند ۴ تارو راحت بیار 

وای خدا ۴ تا😲😲😲😲

من میخوام گریه کنم برای دومی که میخوام بیارم

نه بابا کجا وضعم خوبه 

حقوق کارگری و بدون وسیله و بدون اعصاب

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگ دوتا داری بسه... لوله های شوهرتو ببند مال خودت سخته 

منم تقریبا 3 ساله عروسی کردم 1 ساله ک منتظر بی بی چک مثبتم😕😕والا ما یکی از اشناهامون لوله شوهرشو بست مث اینکه شوهره بد عمل شده بود بعد از چن وقت خانمه دوباره باردار شد دیگه شوهره میگفت من ک نمیتونم حاملت کنم از کی حامله شدییییی بعد از عکس و سونوگرافی و چیزای دیگه معلوم شد مجرای اسپرم بر مرده درست عمل نشده😁فک کنم خانم عمل کنه بهتر باشه

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
2731
وای خدا ۴ تا😲😲😲😲 من میخوام گریه کنم برای دومی که میخوام بیارم نه بابا کجا وضعم خوبه  حقو ...

من اگه پولدار بودم میاوردم ۴ تا خخخ دو تا پسر دو تا دختر 

فقط حیدر امیرالمومنین است 😍😍
منم تقریبا 3 ساله عروسی کردم 1 ساله ک منتظر بی بی چک مثبتم😕😕والا ما یکی از اشناهامون لوله شوهرشو ب ...

چ بامزه🤣🤣

بعد از یکسال انتظار خدا بهم نی نی داده میشه واسه سالم بودنش صلوات بفرستین🤰👣👨‍👩‍👧
سر سومی میتونست دنبالشو بگیره براش ببندن حتما نرفت سراغ پروسه ش

چرا رفت ولی اجازه ندادن

سومی شیره به شیره شد

این بار هم بابدبختی تونست جور کنه

کلی زیرمیزی داد

میگفت تو اتاق عمل نمیزاشتن

کلی دعوا و بحث شد 

آخرشم کلی از خودش و شوهرش امضا گرفتن

میگفت داشتم سکته میکردم وقتی نمیزاشتن

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
دوباره صبح شد و این بار من دارم میرم زایمان کنم. تو ترافیک مسیر بیمارستانم! دعام کنید دوستای عزیز

ان‌شاالله که زایمان راحتی داشته باشی و قدمش خیر باشه

برای ما هم دعا کن که حاجت روا بشیم