2737
2734
عنوان

فردا صبح میرم زایمان 😢😢خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3533 بازدید | 86 پست
واااای عزیزمممم بسلامتی انشالله زایمان کنی اگه یادت بود واس منم دعا کن مامان بشم انشالله منم برای سل ...

ان شالله هرکی بچه نداره خدا بهش بده

عشقم فقط: همسرم ؛ دخترم ؛ خانوادم   
من بچه دومم شش صبح آمپول وصل کردن هفت دردام شروع شد ده به دنیا اومد انشاالله واسه شمام به همین آسانی ...

ان شالله 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام...بسلامتی انشالله...تو رو خدا ما رو هم دعا کن... بعدن بیا خاطرشو تعریف کن چیشد و چطور شد....من ...

ان شالله زود مامان میشی

اره اگه زنده بمونم خاطرمو تعریف میکنم😂

خوشحال باش عزیزم به این فک کن که این لحظه آرزوی خیلی از من و امثال من هاست...برای ما هم دعا کن 

ان شالله زود مادر میشی

واست ایت الکرسی میخونم انشاالله زایمان راحتی داشته باشی و نی نیت بسلامت به دنیا بیاد تو رو خدا موقع ...

ان شالله بچت سالم باشه خدا بزرگه نگرانی به دلت راه نده

2738

الان از زایشگاه اومدم صدای جیغ یه زن کنارم بود منو دیوونه کرد فقط اشک ریختم وای من نمیتونم😢😢😢احتمالا امشب از ترس قلبم وایسته😢

خوش زا بودن ژنتیکیه؟؟

فک میکنم آره.مثلا بعضیا لگناشون بزرگه راحتر میزان.یا زود بچه میاد.من تجربشو نداشتم چون خودم سزارین شدم ولی فک میکنم اگه طبیعی میزاییدمم مشکلی نداشتم چون خواهرام خیلی راحت زایمان کردن

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه