2733
2734
عنوان

فردا صبح میرم زایمان 😢😢خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3533 بازدید | 86 پست

خوش بحالت واسه ما منتظرا هم دعا کن

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم،  واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...

امیدت به خدا باشه 

نمیخوام بگم ترس نداره ولی خب شیرینه به اون لحظه فک کن که بچت میاد تو بغلت.

ایشالا خوش زا باشی و درد کمی تحمل کنی

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من برات ۵تاصلوات فریستادم انشالا راحت زایمان کنی وبچتو سالم بغل بگیری لطفن اگه میشه منو دعا کن موقعه ی زایمان

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
نه حتی انقباضم ندارم 😢😢😢

برامنم دعا کن مامان بشم 

ایشالا یه زایمان راحت داشته باشی 

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» خدایا هزاران مرتبه شکرت 🙏
امیدت به خدا باشه  نمیخوام بگم ترس نداره ولی خب شیرینه به اون لحظه فک کن که بچت میاد تو بغلت. ...

خوش زا بودن ژنتیکیه؟؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
وای خوش بحالت. خوشحال باش نی نی رو میبینی و از دردسرای بارداری راحت میشی. به چیزای منفی فکر نکن

ان شاالله شمام بزودی نی نی تو بغل میگیری و روزهای بارداریت زود میگزره 

عشقم فقط: همسرم ؛ دخترم ؛ خانوادم   

اخی عزیزم امشب یکم گل گاوزبون و زعفرون کم دم کن بخور برو پیاده روی یکم ورزش اسکات بزن شاید دردت گرفت...درد طبیعی بهتر از امپول فشاره...از خدامیخام کمکت کنه و راحت زایمان کنی منم دعاکن راحت زایمان کنم.

الهی فداتشم!!!مثلِ یک معجزه ای...علت ایمانِ منی...همه هان و بله اند...شما جااااانِ منی...

عزیزم ترس نداره که به این فکر کن که این لحظه آرزوی خیلیا من ۶ ماه پیش رفتم زایشگاه برا سقط چون بچم مشکل داشت همش می گفتم کاش این درد نتیجه داشت و آخرش بچمو میدادن بغلم .با انرژی زیاد برو و ایشالا فردا شب بچه کنارته چه حسی از این قشنگتر...

ای جانم ، ان شاالله به سلامتی

نگرانی نداره عزیزم ، این همه خانوم زایمان دارن 

بعدشم بچه سالم و نازتو ببینی همه چی فراموشت می شه

منم تنهام

برا منم دعا کن منم به هفته های بالا برسم و نی نیم سالم و سلامت بیاد بغلم

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.