2737
2734

سلام خانوما

نمیدونم منو یادتونه یا نه

۴۰ هفته ۶ روزمه 

الان دکتر گفت فردا صبح بیا با امپول فشار باید زایمان کنی😢

نمیدونم چرا یهو یه ترسی کل وجودمو گرفت

توروخدا واسم دعا کنید بی کس و تنها تو شهر غریبم کسی پیشم نیست دلم گرفت(خانوادم تو شمالن و من جنوبم بخاطر مدرسه بچه ها نتونستن بیان و من پرستار گرفتم پیشم باشه)😐

با اینکه چند روزه عجله داشتم واسه زایمان امروز تو زایشگاه صداهای وحشتناک شنیدم دلم گرفت😭😭

قبل رفتن به زایشگاه دعا میکردم با بچه برگردم الان یهو دلم نمیخواد برم دوباره...

توروخدا واسم دعا کنید خیلی ترسو هستم تحمل دردم صفره متاسفانه 😢😢😢😢

عشقم فقط: همسرم ؛ دخترم ؛ خانوادم   

ان شاالله به سلامتی

هیچ دردی نداری؟

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خوش بحالت. خوشحال باش نی نی رو میبینی و از دردسرای بارداری راحت میشی. به چیزای منفی فکر نکن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

من با امپول فشار زایمان کردم

نترس خیلیم خوبه و روند زایمانو تند میکنه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740
نترس عزیزم درد داره ولی کوتاه مدته با آرامش بخواب تا فردا 😙😙😙

چهره ی دکترم خیلی ترسناک و بی روحه میترسم ازش😢😢

عشقم فقط: همسرم ؛ دخترم ؛ خانوادم   

بسلامتی😍براحتیو دل خوش زایمان کنی اصلا نترس که توانت کم شه الان یکم ورزش ایی که یادت دادن انجام بده خوراکیا مفید بخور بجای ترسیدن قران بخون فردام نی نیت بغلته هیچ کاری تو این دنیا بدون زحمت نیست زایمانم یکیشه

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2706