2733
2734
عنوان

فردا صبح میرم زایمان 😢😢خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3533 بازدید | 86 پست
چهره ی دکترم خیلی ترسناک و بی روحه میترسم ازش😢😢

نترس عزیزم اونقدرام وحشتناک نیست به چهره دکترت جیکار داری.وقتی نی نیتو بغل کنی همه چی یادت میره.رفتی بیمارستان راه برو سوره انشقاق بخون زایمانت زودتر میشه من تجربه طبیعی و سز رو دارم طبیعی بهتره نترس فوق فوقش دردش یه شبانه روز ولی بعد راحت میشی سز تازه بعد عمل دردش شروع میشه.نترس تو میتونی خدا خودش بهت قدرتشو میده بیمارستان و مرستارتم هواتو دارن برو به امید خدا

نه حتی انقباضم ندارم 😢😢😢

واااای عزیزمممم بسلامتی انشالله زایمان کنی اگه یادت بود واس منم دعا کن مامان بشم انشالله منم برای سلامتیه خودتو نی نی ۵ تا صلوات می فرستم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم ان شاالله 

بعدم دکترتو زیاد نمیبینی یکی موقع شروع دردهات و یکس هم وقت زایمان 

بقیش ماما ها هستن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
خب اگ میترسی نمیشه سزارین کنی؟ تحمل کن درداشو به شیرینی بعدش فکر کن ک نی نی تو بغلته و میای خونه

واسه سزارین خیلی پیگیر بودم قبول نکردن اینجا سخته

بعدش من قبلا شکمم برش خورده نمیخوام دوباره تجربش کنم هنوز جای عملم مونده 

عشقم فقط: همسرم ؛ دخترم ؛ خانوادم   
عزیزم من برات ۵تاصلوات فریستادم انشالا راحت زایمان کنی وبچتو سالم بغل بگیری لطفن اگه میشه منو دعا کن ...

ممنون عزیزم

چشم حتما😳

برامنم دعا کن مامان بشم  ایشالا یه زایمان راحت داشته باشی

برای همه منتظرا دعا میکنم ان شالله بچه دار شدنو تجربه میکنی

از نظر من زایمان طبیعی یکی از قشششنگ‌ ترین مراحل از زندگیه

یعنی هنوزم برای من بهترین لحظات عمرم بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

سلام...بسلامتی انشالله...تو رو خدا ما رو هم دعا کن...

بعدن بیا خاطرشو تعریف کن چیشد و چطور شد....منتظرتما...از یادمون نبری😍😍😍

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
عزیزم بارداری دوره گل و بلبله بچه که اومد زندگی تعطیله میشه

بارداری من همش پر از استرسه. هر روز یه مشکلیع ترجیح میدم زود بگذره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اخی عزیزم امشب یکم گل گاوزبون و زعفرون کم دم کن بخور برو پیاده روی یکم ورزش اسکات بزن شاید دردت گرفت ...

دکترم گفت هیچی نخور 😓😢