2733
2734
عنوان

فردا صبح میرم زایمان 😢😢خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3533 بازدید | 86 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دکترم گفت هیچی نخور 😓😢

عه..خب هرطور میدونی..ولی قوی باش باخودت خرما ببر و ابمیوه.ترس رو از خودت دور کن ترس باعث ایجاد درد میشه ریکلس باش و بگو کم درد داره و راحتم بچم به دنیا میاد...

الهی فداتشم!!!مثلِ یک معجزه ای...علت ایمانِ منی...همه هان و بله اند...شما جااااانِ منی...

من تاجایی که میدونم زعفرون خورده نشه بهتره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
عزیزم ترس نداره که به این فکر کن که این لحظه آرزوی خیلیا من ۶ ماه پیش رفتم زایشگاه برا سقط چون بچم م ...

عزیزم متاسفم

ان شاالله دوباره دامنت سبز بشه و اینبار سالم بدنیا بیاد

عشقم فقط: همسرم ؛ دخترم ؛ خانوادم   
ممنون عزیزم چشم حتما😳

من مثل شما بودم چهل و یک هفتم پر شد اصلا درد نداشتم قرار بود طبیعی زایمان کنم رفتم بیمارستان اونجا فرستادنم تو یه اتاقی اونجام چهارساعت موندم دردم نگرفت بعد اومد برا معاینه گفتن بچه مدفوع کرده سزارین شدم اونقدرم اونجا جیق و داد شنیدم ترسیدم از زایمان طبیعی خداروشکر سزارین شدم خیلی راحت بود 

ای جانم ، ان شاالله به سلامتی نگرانی نداره عزیزم ، این همه خانوم زایمان دارن  بعدشم بچه ...

ان شالله بسلامت بدنیا میاد 

عشقم فقط: همسرم ؛ دخترم ؛ خانوادم   

واست ایت الکرسی میخونم انشاالله زایمان راحتی داشته باشی و نی نیت بسلامت به دنیا بیاد

تو رو خدا موقع زایمان واسه همه منتظرا دعا کن واسه جنین منم دعا کن که سالم و صالح باشه دعا کن سه شنبه دکتر لگه دیگه هیچ مشکلی وجود نداره دعا کن خدا معجزش رو نشونم بده و هدیش رو پس نگیره لیاقت مادرشدن رو واسه همیشه بزاره داشته باشم 

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘
عزیزم ترس نداره که به این فکر کن که این لحظه آرزوی خیلیا من ۶ ماه پیش رفتم زایشگاه برا سقط چون بچم م ...

عزیزم ایشالله به زودی جاش با به بچه سالم پر میشه.اون نی نی هم که جاش تو بهشته غصه نخور بچه اول منم مرده اومد