2733
2739
عنوان

كي با زايمان طبيعي مخالفه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 97 پست
خاک تو سرشون واقعا به نظرم اجبار نوع زایمان مسخره هست بیاید در مورد مزایا و معایب هر کدوم توضیح بد ...

متاسفانه تو ایران هیچ کاری درست انحام نمیشه دیکه زایمان جای خود دارد,دلشون خوشه فقط میگن بچه بیارین

خدایا ممنونم که امیدم رو ناامید نکردی
نه عزیز همه بخیه نمیخورن .اگه اینستا داری پیج مهر مادر رو ببین.ببین چقد زایمان بدن بخیه انجام میدن.چ ...

نمیدونم والا من که نگفتم جاری م که ماماست بهم گفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاری من که خودش ماما ست میگه همه رو بخیه میزنن بلااستثنا

شاید بیمارستانی که جاریت می ره دکتراش با دکتر من هم عقیده ان

در هر صورت برای برش یه آمپول بیحسی می زنن که دردی نداره فقط نوک سوزن رو یه لحظه حس می کنی من خودم از آمپول می ترسم اینو می گم دیگه ببین چیه

بعدم برش می دن که واقعا متوجه نمی شی

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
من نه طبیعی رو رد میکنم و نه تاییدش,میکنم اما کدوم کار ایران مث اروپا ست که زایمان طبیعبش باشه?چند و ...

ببین از این موارد هست.پزشکی تو ایران که وضعش مشخصه .اما ما که میتونیم به فکر خودمون باشیم؟ یه خاطره زایمان خوندم دیروز .که طرف ماما همراه هم حتی نداشته ولی تو اینترنت اطلاعاتش رو بالا برده بوده.میگه میخواستم چهار زانو بشینم ماماهای بیمارستان نمیزاشتن اینم میگه من بلدم به مسوولیت خودم انجام میدم.اون پوزیشن های که بلد بوده انجام میده و ظرف یه ربع سر بچه میاد بیرون .پس خودمونم اگه بخوایم میتونیم کاری کنیم که اوضاع بهتر باشه.ببین من یک طرفه نیستم اگه وضعم جوری باشه دکتر بگه سزارین میپذیرم. ولی زایمان یه مریضی یا بیماری نیست که حتما احتیاج به مداخله پزشکی داشته باشه.قدیما چطور تو.خونه زایمان میکردن بدون حتی یه سرم؟ حرف من اینه اگه زایمان طبیعی چیز بدیه چرا از ابتدای بارداری بدن داره واژن رو واسه رد کردن بچه اماده میکنه ؟ طبیعت همه چی رو هماهنگ پیش میبره اگه ما دستکاریش نکنیم 

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن.
2742
شاید بیمارستانی که جاریت می ره دکتراش با دکتر من هم عقیده ان در هر صورت برای برش یه آمپول بیحسی می ...

نمیدونم والا,وقتی حامله بودم طبیعی میخاستم ولی اینقد جاری م تو گوشم خوند که طبیعی خیلی بده و برش میزننن و بخیه میخوره و دردش خیلی وحشتناکه که سز شدم که دیدم خیلی راحت بود و زایمان خوبی داشتم,خودش هم سزارین شد,با این که همیشه میگه من ماما ام و باید از زایمان طبیعی حمایت کنم ولی به همه میگم طبیعی خوب نیست,به هر حال هر کسی یه تجربه ای داره منم از روی تجربه خودم گفتم

با دکترت مشورت کن اینجا به نتیجه نمیرسی 

چه خوب میشد...افتخار آدما به این نباشه که هیچ کس حریف زبون من نمیشه...کاش به این افتخار میکردن که هیچکس حریف شخصیت من نمیشه!!!!                   الهی قمشه ای (آسمان ابری نیست یعنی من حالم خوبه یعنی به اتفاقات بد اطرافم بی توجهم, یعنی سعی میکنم خوب باشم یعنی سعی میکنم خوش بین باشم................ )
ببین از این موارد هست.پزشکی تو ایران که وضعش مشخصه .اما ما که میتونیم به فکر خودمون باشیم؟ یه خاطره ...

حرفاتو قبول دارم ولی کم پیش میاد بعلاوه الان که مث زمان قدیم نیست,اصلا قابل مقایسه نیست,هست?

حرفاتو قبول دارم ولی کم پیش میاد بعلاوه الان که مث زمان قدیم نیست,اصلا قابل مقایسه نیست,هست?

نه هیچی مثل قدیم نیست.کاش بود.

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن.
2738