2737
2739
عنوان

كي با زايمان طبيعي مخالفه؟

714 بازدید | 97 پست

سلام دوستان

من تا الان تصميم گرفته بودم طبيعي زايمان كنم. چون خيلي ها تشويق مي كنن و ميگن از سزارين بهتره. اما اين اواخر چيزايي شنيدم كه ترسيدم. يعني خيلي ها معتقد هستن معايبش كم نيست. ميخواستم بدونم كي با زايمان طبيعي مخالفه و چرا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این نظرسنجی به هیچ جا نمی رسه به جز اینکه اونهایی که سزارین کردن می آن به طبیعی ها و روش انتخابی اشون توهین می کنن! واقعا مزخرفترین بحث نی نی سایت همینه

مامان جوجو ؛ نونو ؛ * ؛ جوجیت( 33+6)
2738

هر زایمانی سختی خودشو داره...بعضیا از طبیعی خاطره بد دارن بعضیا از سزارین...من تصمیم دارم سزارین کنم چون از نظر روحی نمیتونم قبول کنم حالت زایمان طبیعی رو...اینکه پاهامو بدم بالا مدام بیان دستکاری کنن ببینن در چه وضعه و ...

من تجربه ندارم.هرکی میدونه بگه ماهم استفاده کنیم.شنیدم زایمان طبیعی هم برش میزنن و بخیه میزنن.خب این دیگه چه فرقی کرد همون دردو با سزارین تحمل میکنیم عوضش جر نمیخوریم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2706