2737
2734
عنوان

كي با زايمان طبيعي مخالفه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 97 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم ولی احساس میکنم سخته برام...من شش ساله ازدواج کردم هنوزم موقع نزدیکی خیلی درد میکشم دکتر گفت ...

منم دقیقا همین طور

اما خوب جالبه که زایمان دردش رو کمر بود و بیرون اومدن بچه دردناک نبود

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2731
2740

یا خدا.جاری من سزارین بود میگفت خوب بود.حالا خالم طبیعی ب دنیا اورده لگن بچه اسیب دیده تو گچه.اصلا نمیشه روش درست رو تشخیص داد.فکر کنم برا بچه وزن کم و بدن درشت خوب باشه طبیعی

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

بدن هر كسي يكجوري هست و با همون مدل زايمان سازگار هست 

من ترجيح ميدم اولي رو طبيعي بيارم كه بتونم واسه دومي حق انتخاب داشته باشم 

سزارين كه بكني ديگه نميتوني طبيعي 

شايد طبيعي خيلي واسه فيزيك بدن من راحت تر باشه

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
منم دقیقا همین طور اما خوب جالبه که زایمان دردش رو کمر بود و بیرون اومدن بچه دردناک نبود

ببینم خدا چی میخواد در هرصورت نظر دکتر هرچی باشه همونو انجام میدم فعلا که جنین بریچه ببینم میچرخه یا نه...

عزیزم. نظرسنجی اینجا بدردت نمیخوره.بعضی ها بدنشون شرایط زایمان طبیعی رو نداره مطمئنا سزارین براشون بهتره. من خودم طبیعی بودم و راضی بودم سزارینی هم زیاد دیدم .

بعد زایمانم همین که به هوش بودم و همون لحظه بچم رو بغل کردم بهترین و زیباترین حس برام بود.

درسته تو طبیعی هم ممکنه بخیه بشی اون کجا یه یه پوست رو بخیه کنن اون کجا که ازکمر سرکنن هفت لایه بخیه کنن.بقول دکترم اگه بعدا مجبور بشی بخاطر اپاندیس یا هرچیز دیگه شکم رو عمل کنی ببین چه بلایی سر بدنت میاد سرهربارعمل.

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
طبیعی به شرط دکتر خوب و دلسوز و ببمارستان عالی من دوبار طبیعی اوردم بسیار راضی هستم و تو سایت هر وق ...

حالم به هم میخوره از اون خانم ها که خیلی راحت از این حرفا میزنن.دیدم ازشون تو سایت.خیلی راحت توهین میکنن.

2706