2752
2734
عنوان

همسایمون فردا مهمونی بزرگ داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1728 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید استارتر تروخدا برا تاپیک اخرم گزارش بزنید براتون یاسین میخونم 😭

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2731
دیگه بدبخت کارا خونش هم نکنه

بذاره صبح بکنه خب اینا هم بدبختن

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
خیلی با شعورن بچش تازه دنیا اومده فردا مهمونی داره ولی دیگه صداش اذیتم میکنه سرم درد گرفت🤕

عه خب پس اگه فقط یه شبه دیگه تحمل کنید 😅

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
پمپ که قابل تحمله صدای آهنگ و وحشی بازی های همسایه مارو تو جشناشون نشنیدی

نه اینا طبقه اخرن صداشون نمیاد فردام بچش تازه دنیا اومده واسه اون مراسم گرفته در حالت عادی کلا خونه نیست😬

اخه دیگه اونم چیکار کنه من اعصابم ضعیفه خسته هم هستم این پمپم از ظهره بکوبب روشنه کلافه شدم دیوه

اینجا درد دل نکن من گفتم خروس همسایه از ساعت سه تا شیش هفت نمیذاره بخوابیم تازه 12 شبم میخونه پریدن ...

چقد پریدن حرف زشتیه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟