2733
2739
عنوان

راسته ک میگن حین زایمان طبیعی همه چی میاد بیرون😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 52 پست
عزیزم شما اطلاعات نداری دلیل نمیشه حداقل از پزشک سوال کنید توضیح می‌دن که تنقیه چی هست ....

من خودم دوبار زایمان کردم وتنقیه روبرتی همه صرفا انجام نمی‌دم مگر اینکه خوده بیمار بخواد ویا یبوست داشته باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونا براشون عادی شده بعدم اینقدر ازت خون و اینا میاد که اون توش گمه😁

وااا مگه خون هم میاد😣😣😣

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
واقعا؟  ببخشیدا ولی زیرتون پلاستیکی چیزی میژارن؟ اخه کجا مدفوع میکنین😣

اره کلا مدفوع هم نکنی زیرا مدام زیراندازه  بخاطر خون ریزی زیاد  هی خدمه تعویض می‌کنه چند بار

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2731
 وااا مگه خون هم میاد😣😣😣

نه پس🤣

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
 😂😂😂😂😂😂😂😂😂دهنت اون ک صددرصد اره🤣 وای فکرشو کن هی زور بزنی هی فرررت فررررت باد بدی ...

😂😂من تازه جوونتر ک بودم میگفتم شوهرمم حتما باید موقع زایمان پیشم باشه. خاااک فک کن جلو اون هی باد باد 🤣

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
😂😂من تازه جوونتر ک بودم میگفتم شوهرمم حتما باید موقع زایمان پیشم باشه. خاااک فک کن جلو اون هی باد ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2740