2733
2734

واکنش شما چیه ؟ درصورتی ک یه ماه پیش با پدرتون در ارتباط بوده و شما برای حال و احوال پیام دادین؟ یعنی میخواسته من رو ضایع کنه بی هیچ دلیلی 

مثل مرداب غمگینی ک نیلوفر نداشت ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید خونده کاری پیش اومده نتونسه جواب بده و یادش رفته

من همیشه اینطوری فک میکنم و بیخیال رفتار میکنم و اگ پیام بده بگه ببخشید ک دیر شد میگم فدای سرت اصلا مهم نیست 

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖
یعنی دیگه چیزی نمیگی؟ پیامت رو پاک میکنی 

بستگی داره اگر کار مهمی نباشه و احوال پرسی باشه که کلا بیخیال میشم خب جواب نداد که نداد اگر خیلی بدم بیاد پاک میکنم 

اگرم کار مهمی باشه میذارم پیام بمونه 

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔
یعنی دیگه چیزی نمیگی؟ پیامت رو پاک میکنی 

نه حرفی بژن نه پیامکی پاک کن بی تفاوت اینجوری خودش از رفتارش خجالت زده میشه

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖
شاید خونده کاری پیش اومده نتونسه جواب بده و یادش رفته من همیشه اینطوری فک میکنم و بیخیال رفتار میکن ...

نه دوباره پرسیدم پیام هام به دستتون نرسیده ؟ سین کرد جواب نداد ..تنها عموم

نه حرفی بژن نه پیامکی پاک کن بی تفاوت اینجوری خودش از رفتارش خجالت زده میشه

بله موافقم اما برای همیشه از دستش میدم این منو ناراحت میکنه همیشه یه گوشه ذهنم ازش بهترین خاطره ها رو داشتم 

بله موافقم اما برای همیشه از دستش میدم این منو ناراحت میکنه همیشه یه گوشه ذهنم ازش بهترین خاطره ها ر ...

اره

ادما لول بندیشون تو زندگیمون دست خودشونه 

هر چقد رفتارای بدی انجام بدن ی لول میان پایین تر و جایگاهشونو کم کم از دست میدن !!! ولی ما هچنان باید باشخصیت باادب و بااحترام رفتار کنیم چون ما مثل اونا نیستیم 

ولی دیگه مثل قبل پیگیر حال و اوضاعشون نمیشیم و فقط در مواقعی ک باهامون برخورد میکنن سعی میکنیم شخصیت خوبی از خودمون نشون بدی