2752
2734
عنوان

راسته ک میگن حین زایمان طبیعی همه چی میاد بیرون😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 52 پست

راست گفته 

ولی اون دکتر و ماما انقدر از این چیزا دیدن که براشون طبیعیه و خودشون تمیزت میکنن و اصلاً به روت نمیارن...

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راست گفته  ولی اون دکتر و ماما انقدر از این چیزا دیدن که براشون طبیعیه و خودشون تمیزت میکنن و ...

خداراشکر واقعااا 

ولی ادم اونجا تو چی مدفوع میکنه😑

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
بله چرا عجیبه بچه آلودگی میگیره اولا که مادر باید رعایت کنه غذای سنگین نخوره از شب قبلش که روده پر ن ...

ای وای من فهمیدم مرسی♥

اره عزیزم. ببین من دوروز مونده ب زایمانم چیزی نمیخوردم زیاد ینی ماه درد داشتم اشتها نمونده بود برام. بعد چون درد داشتم دستشویی ک میرفتم زیاد زور نمیزدم میترسیدم بچه بیاد بیرون😩نمدونم چرا می‌ترسیدم. بعد درد هم داشتم انقد ک بچه پایین بود همش احساس دسشویی داشتم ولی تخلیه نمیشدم اصلا. وای چقدر بد بود. اخرای دردام هنوز تو اتاق زایمان نرفته بودم رو تخت ببخشید مدفوع کردم یکمی ک همونجا هم از خدماتی بخش معذرت خواستم چون اصلا دست خودم نبود😩بعد زایمان هم بهم سوند زدن انقدر مثانه م پر بود. دکتر گفت چون روش فشار بوده خوب تخلیه نمیشده

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
اره عزیزم. ببین من دوروز مونده ب زایمانم چیزی نمیخوردم زیاد ینی ماه درد داشتم اشتها نمونده بود برام. ...

خدماتی بنده خدا هم خندید گفت اشکال نداره عزیزم. زیاد پیش میاد اینجا این مورد. پس خجالت نکش. انقدر درد داره زایمان طبیعی که اونجا فقط ب فکر اینی که بچه ب دنیا بیاد تموم بشه دردا

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
خداراشکر واقعااا  ولی ادم اونجا تو چی مدفوع میکنه😑

اسهال نمیاد ازت که😅🤣 

نهایتش یه تیکه خیلی کوچیک بیاد 

وقتی واسه زایمان بستری بشی یه لیست میدن به خونوادت یکی از اون چیزایی که باید تهیه کنن دروشیت یا همون زیرانداز بهداشتیه که رو تخت زایمان و تخت انتظار پهن میکنن زیرت 

چون کیسه آبت هم پاره شده است پوشک بچه باید بذاری که بقیه جاها خیس نشه 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
 خداراشکر ولی واقعا فکرشو ک میکنم خجالت میکشم😣😣😣 میدونم یچیز طبیعیه ولی جلو دکترا اخه بعدشم ...

اونا براشون عادی شده

بعدم اینقدر ازت خون و اینا میاد که اون توش گمه😁

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
اره عزیزم. ببین من دوروز مونده ب زایمانم چیزی نمیخوردم زیاد ینی ماه درد داشتم اشتها نمونده بود برام. ...

ای بابا 

ولی خوبه ها الان ب اون روزات میخندی ی خاطره شد 😂🤰🏼🤰🏼 اره دیگه عزیزم دست خودت ک نبوده اوناهم میدونن

اسهال نمیاد ازت که😅🤣  نهایتش یه تیکه خیلی کوچیک بیاد  وقتی واسه زایمان بستری بشی یه لی ...

اهاا خیلیم خوب

2706