2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جون من. اینقدر توجواب دادن بی عرضه م فقط گفتم این هدیه خداست روچشمام میزارم.مادرشوهرم گفت اگه پ ...

فدای سرت

من خودمم میگم این طور میگفتی و اون طور میگفتی ولی زبون جواب دادن ندارم

ان شاءالله که هیچ وقت محتاج خلق نشی

برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرستید؟؟
2742

زنداداش من اينكارو باهامون بكنه منم خيلي رسمي ميگم مباركتون باشه چون كاملا داره نشون ميده كه دلش با ما صاف نيست.چطور خانواده خودش توي شادي نوه دار شدن سهيم باشن با دخترشون اونوقت پسر بيچاره ي ما تنش بلرزه كه اگه اين خبر خوش رو به خانوادم بدم و با هم خوشحالي كنيم بايد جواب پس بدم به خانمم!؟مگه پسر ما بي كس و كاره؟ يا مگه مامان و باباي من حسود و بدخواه نوه شون هستن؟ حالا باز دو سه ماه آدم بروز نده اشكالي نداره.اگه به خانواده خودتم نگي و بخواي بين خودت و شوهرت بمونه بحثش جداس ولي تبعيض قائل شدن بين پدر و مادر خودت و همسرت واقعا كار بديه

دل آرام گيرد با ياد خدا❤️

فداي سرت يه جواب جور كن و الان بگو. تاريخشم هرجور به نفعته پس و پيش بگو.

بعدم اونا كه دورن قرار نيست بچه هاي شمارو نگه دارن كه غصه بخورن، بايد خوشحال هم بشن.

اي بابا، چقد بعضي خانواده ها پر رو هستن! از كوچيكي براي همه چيزمون بقيه تصميم گرفتن، تعداد و جنسيت بچه هامونم گويا دست بقيس  

2740

كاش واسه احترام بهشون ميگفتين 

زندگي شخصي شماست نه كسي از اونا ميخواد كمكتون كنه نه سختيش براشونه 

اگه شما جاي خانواده همسرت باشي ناراحت نميشي ؟ 

تــــ👦🏻ـ‌ــو از جــــ🤍ـــانِ من، جـــ🌱ــوانه زدی .
واقعا کار زشتی کردم نگفتم؟

نه واقعا کار بدی نکردی 

احتمالا خودشون فهمیدن بروت نیاوردن

به خاطر بسپار تا همیشه  بدانی...زیباترین منش ادمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید چه به دوست ,چه به دشمن که دوست را بزرگ می کند و دشمن را دوست

اگه دیدم ناراحتن اینو بعشون میگم.فکر خوبیه

از من میشنوی دروغ نگو 

راستشو بگو بگو شوهرت نذاشته بگی

به خاطر بسپار تا همیشه  بدانی...زیباترین منش ادمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید چه به دوست ,چه به دشمن که دوست را بزرگ می کند و دشمن را دوست

😃ولی 8 ماه یه کم زیاده واسه نگفتن ها