2752
2734
جل الخالق، من دو هفتم بود مامانم از شکمم فهمید، من عجیبم ینی؟!؟!    

ساناز آخه آدم هر چقدرم خودش زود بفهمه بعد آزمایش اونموقع حداقل 4هفته ای تو چطوری دو هفته ای مامانت فهمید؟؟!!  خیلی عجیبه   

فقط خدا  ،،،  وقتی او باشد چه غم از سیلاب حتی با قایق کاغذی !!! 
مانترا شکمتو نمیبینن مگه؟ من الان انقد حساسم کسی شکممو نیبینه تازه چادریم هستم ولی تا هرکی میبینم می ...

باورت میشه جدیدا یکوچولو شکمم معلوم شده. فعلا خونشون نمیرم تا ماه دیگه که عروسی در پیشه میبینن میفهمن دیگه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دختره اخه از همشون کوچیکترم.همیشه دلشون واسم میسوزه.الانم اگه میگفتم ح ...

خیلی خوبه که هم در عرض دوسال هم پسردار شدی همم دختر دار چه نعمتی بهتر از این. حالا بهشون بگو ذوق کنن.

عزیزم بگو دکترم گفته بود بارداریم پرخطره میترسیدم تا اینجا نرسم و شما ناراحت بشین حالا که اون دوره ب ...

اگه دیدم ناراحتن اینو بعشون میگم.فکر خوبیه

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥
2731
منم نمیدونسم تبریک میگم عزیزم بسلامتی بغلش بگیری🌹 شوهرت و پدرت چی میدونن؟!

عزیزمممم😙😙😙 آره شوهرمو بابام و داداشمم میدونن😂 کلا فقط خانواده خودم میدونن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
باورت میشه جدیدا یکوچولو شکمم معلوم شده. فعلا خونشون نمیرم تا ماه دیگه که عروسی در پیشه میبینن میفهم ...

لابد قبلش شکم نداشتی من خودمم قبل بارداری شکم داشتم ورزش نکردمو حامله شدم حالا شکمم گندس😐

خب قطعا ناراحت میشن

ولی شما باهاشون روراست باشه

بگو من خودم خیلی جا خورده بودم و با قضیه راحت کنار نیومده بودم اینه که سختم بود به کسی بگم

برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرستید؟؟