2733
2734
من میخام بگم شوعرم نذاشت.حالا دیگه این هفته بهشون میگیم

عیب نداره عزیزم 

خیلی مهمم نیست 

میگفتی یا نمیگفتی 

به قول دکترم که گفتم همه میگن شکمت کوچیکه 

گفت دهن مردم هیچ وقت بستع نمیشه 

تو هم اختیار خودتو داشتی 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

الانم دیر نیست هیچی رو ازدست ندادی.تازه تواین مدت هم اعصابت راحت بوده

من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره.منم اعصاب نداشتم همه واسم بشن دکتر.اینو بخور اینو بکن اینو نکن.بچتو از شیر بگیر.سختت نیس و....

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥
الانم دیر نیست هیچی رو ازدست ندادی.تازه تواین مدت هم اعصابت راحت بوده

دقیقا

چون  من هنوز سر اینکه پسرم کوچیکه و میخام چیکار کنم دغدغه دارم. هنوز اعصابم بهم ریختس و استرس دارم

2731

به نظر من دیگران ،حالا هر کس هر چی دیرتر از بارداری ی ما مطلع بشن بهتره. منم هفت ماهگی بود که شوهرم به خانواده اش گفت که داریم بچه دار میشیم. هم اینکه میدونستم دیگه همه میخوان دکتر بشن و هم اینکه دم به دقیقه از جنسیت بچه سوال کنند.  ش هرم هم که خودش به چشم زدن و این چیزا اعتقاد داره و میگفت به خانواده خودم هم نباید بگیم. . 

وقتی گفتن چرا زودتر نگفتید بگو خواسته شوهرم بوده. اگر هم خواستن دل بسوزونن بگو نه من خودم خواستم باردار بشم .  

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم
به نظر من دیگران ،حالا هر کس هر چی دیرتر از بارداری ی ما مطلع بشن بهتره. منم هفت ماهگی بود که شوهرم ...

آی گفتی

هی میپرسن بچت چیه.سر پسرم خواهرشوعرم پدرمو درآورد.هرهفته میپرسید. اخه من ۲۰هفتگی رفتم واسه جنسیتش.از وقتی فهمید حاملم همش میگف پسره من میدونم.....منم حرص میخوردم

آی گفتی هی میپرسن بچت چیه.سر پسرم خواهرشوعرم پدرمو درآورد.هرهفته میپرسید. اخه من ۲۰هفتگی رفتم واسه ...

ستاره جون من چون بارداری دومم بود میدونستم که الان خیلی حساس تر هستن. و اعصاب هر روز هر روز تلفن زدن و جزئیات پرسیدن رو نداشتم

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم
منم دوتاسقط داشتم زیرسه ماه نذاشتم کسی بفهمه ازخانواده شوهر.تواین بارداری هم تا6ماه هیچی نگفتم که عی ...

این دیگه نوبره

همه میگن پسر بیار اون وقت اینا میگن عرضه دختر اوردن نداره

البته هر روشون گلای بهشتن

خدا بچه هاتونو حفظ کنه

برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرستید؟؟

ولی من خودمم تصمیم دارم اگه حامله شدم تا موقعی که جاش تو دلم محکم نشده به کسی نگم فقط به دوستم میگم اونم چون همه چیزمو میدونه

دوست ندارم بعد این همه انتظار اگه خدای نکرده گوش شیطون کر اتفاقی افتاد داغش به دل بقیه بمونه

من صلاح ندیدم بگم  تو هم صلاح ندیدی . زنداداش من با بی بی چک به مامانم زنگ زده رود گفته بود. خو ...

چند ماهته؟

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖
این دیگه نوبره همه میگن پسر بیار اون وقت اینا میگن عرضه دختر اوردن نداره البته هر روشون گلای بهشتن ...

مادرشوهرم که گفت من پسرنمی خواستم یه دونه دخترمیوردی خواهرشوهرمم گفنت خاک برسرت عرضه نداشتی دختربیاری.عین جمله شو نوشتم ها.تازه خیرسرمن خانواده شوهرم ترکن من شنیده بودم ترکا پسردوستن ازشانس من اینا دختر پرستن

من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
مادرشوهرم که گفت من پسرنمی خواستم یه دونه دخترمیوردی خواهرشوهرمم گفنت خاک برسرت عرضه نداشتی دختربیار ...

تو هم میگفتی واسه شماها نیوردم که حالا سرکوفت میزنید عرضه دارین خودتون بیارید والا

تو هم میگفتی واسه شماها نیوردم که حالا سرکوفت میزنید عرضه دارین خودتون بیارید والا

مریم جون من. اینقدر توجواب دادن بی عرضه م فقط گفتم این هدیه خداست روچشمام میزارم.مادرشوهرم گفت اگه پیرشی هیچ کسونداری لگن زیرت بزاره منم گفتم شوهرم اینقدری داره که برام پرستار بگیره .

انگارحالا دخترای خودش زیرش لگن میزارن بخدا میان خونش میخورن میریزن ومیرن مادرشوهرم نزدیک80سن داره