2733
2734

منم تو 6ماهم هنوز جز مادرم و خواهرم کسی نمیدونه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب چرا فکر میکنین خانواده شوهر دشمنتونن !!اونا هم جزیی از خانوادتون میشن...چرا مثله غریبه ها باهاشون برخورد میکنین...بعد دوروز دیگه با شما و بچتون سرد برخورد میکنن میاین گله گذاری

2731

من صلاح ندیدم بگم  تو هم صلاح ندیدی . زنداداش من با بی بی چک به مامانم زنگ زده رود گفته بود. خوب آدما باهم فرق دارن خانواده شوهر هم فرق دارن. یکی لایقشه بدونه یکی حقشه ندونه. یعنی بهش ارتباطی نداره که بدونه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
الان دختر تو راه داری؟ فک کنم اگه میگفتی خوشحال میشدن.

اره دختره

اخه از همشون کوچیکترم.همیشه دلشون واسم میسوزه.الانم اگه میگفتم حاملم هی میخاستن بگن سختته.بچع کوچیک داری و......منم اعصاب این حرفارو نداشتم.تازه با حاملگیم کنار اومدم

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥

عزیزم بگو دکترم گفته بود بارداریم پرخطره میترسیدم تا اینجا نرسم و شما ناراحت بشین حالا که اون دوره بحرانی رو رد کردم گفتم دیگه اطلاع بدم که شما هم خوشحال شین یه تازه ورود قراره به جمعمون اضافهرشه 😍

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫