2752
2734
دارم میرم تو هشت ماه.هنوز به هیچکدوم نگفتیم.اخه فاصله بارداری هام ۹ ماهه .پسرم هنوز۱۵ماهشه.بنظرتون&n ...

خب اگه مادر من عروسش بهش نمیگفت و زن داداشم بهم نمیگفت خیلی خیلی ناراحت میشدم،البته اختمالا قهرید که ۸ماه ازتون بیخبرن ، 

من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لابد قبلش شکم نداشتی من خودمم قبل بارداری شکم داشتم ورزش نکردمو حامله شدم حالا شکمم گندس😐

عاطفه واقعا تاثیر داره ؟یعنی شکم نداشته باشیم بهتره ؟

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
تا پنج ماهگی زیاد دیدشون.ک شکم نداشتم.بعد از اون دیگه ندیدیم. اخه دوست نداشتم بفهمن ن ...

ببین پس نباید ازشون انتظار خو‌‌‌بی داشته باشی مگه چیه خب از شوهرت بازدار شدی دیگه مگه گناهه ،خودت رو بزار جاشون یهو بگی بیان این نوه شماست؟خب در هر صورت میفهمیدن دیگه  

من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
تا پنج ماهگی زیاد دیدشون.ک شکم نداشتم.بعد از اون دیگه ندیدیم. اخه دوست نداشتم بفهمن ن ...

عزیز دلم

خدا بهت ببخشه

الهی خدا نگهدارشون باشه

برای من خیلی دعا کن مامان خانوم

بی نهایت التماس دعا

یکم سختت هست برای نگهداری ولی بزرگ که بشن یکم کلی خوشبه حالته

بعد از سه چهار ماه باید میگفتی الانم ک بچه ت بدنیا بیاد بازم برات دلسوزی میکنن همه ی عالم میگن وایی سختت نیست ؟دو بچه پشت سر هم؟پس کفشای اهنیتو پات کن 

اگر فهمیدن و ناراحت شدن وبهت متلک و تیکه انداختن بدون کارت خیلی زشت بوده ک حتما بهت میگن

کارت خیلی بد بود

مگه خلاف کرده بودی که نگفتی

من جای خانواده همسرت باشم نگاه به شما و بچتون و شوهرت نمیکنم

و قطع رابطه میکنم

باید عروست باهات اینکارو بکنه تا بفهمی

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
بعد از سه چهار ماه باید میگفتی الانم ک بچه ت بدنیا بیاد بازم برات دلسوزی میکنن همه ی عالم میگن وایی ...

منکه چون باردار نمیشدم 

حقیقت اگه کسی بهم نمیگفت ناراحت میشدم 

یکی دوستام پنج ماهش بود 

گفتم سارا حامله ای گفت نه چاق شدم 

چار ماه بعدشم زایید 

اینقدر دلم شکست خدا داند هنوزم یادم میفته

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

اتفاقا باید میگفتی شادی میکردین و جشن میگرفتی

اینطوری مشخصه که چقدر ناراحتی از وجود بچت

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
دارم میرم تو هشت ماه.هنوز به هیچکدوم نگفتیم.اخه فاصله بارداری هام ۹ ماهه .پسرم هنوز۱۵ماهشه.بنظرتون&n ...

شکمت بزرگ نشده مگه؟

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏