2733
2734
عنوان

کسایی که صورتشونا با ژیلت میزنن ی لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 39 پست
حتما موهات کمن

نه بابا خیلی هم زیادن.ولی با ژیلت همونجوری مثل قبله زیادتر نشد

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پشت لب سیاه و مردونه و سبز و دون دون نمیشه ؟ هر چقدر یبار استفاده بشه قبل و بعدش چی زده بشه ( منظورم ...

نه قشنگم نمیشه، فقط سرعت رشد این روش اصلاح سریعتر از بند و... هست

بستگی به خودتون داره هر چندوقت یکبار شیو کنین، من هر ۲۵ روز شیو میکنم

قبلش حتما صورت و تیغ رو تمیز کنین و از ژل اصلاح استفاده کنید، دفعات تیغ زدنتون کوتاه باشه تا بریدگی نداشته باشه، در جهت رویش مو هم بکشید، برای بعدش هم از مرطوب کننده و ابرسان استفاده کنین و تا چندساعت بعدش میکاپ نکنین 

شیو کردن علاوه بر از بین بردن موهای زائد، لایه برداری هم میکنه و کدری پوست هم از بین میبره 

اگه پوستتون خیلی حساس هست و در حالت عادی اگزما و جوش زیاد دارین ممکنه یکمی اذیت شه پوستتون، در اینصورت پیشنهاد نمیکنم 

من چهار پنج ساله با ژیلت میزنم خیلی خوبه 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

چند ساله صورتم و با ژیلت میزنم. هیچ طور نمیشه. ‌فقط باید موقعی با ژیلت زد که نخواهیم بعدش بریم حموم و قبلش هم تازه حموم نبوده باشیم. یعنی وسط روز وقتی پوست حالت طبیعی و چرب داره 

2740

من ۱۵ ساله تیغ میزنم صورتمو

رو صورت من خیلی خوبه

پوستم چربه 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
از کجا میگیری من هر مدلی میگیرم موعو نمیکنن

بستگی به موی صورتت داره

من از این شمع سکه ایا میخرم که سبزن

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)