2733
2734
عنوان

کسایی که صورتشونا با ژیلت میزنن ی لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فرقش چیه

من هر دوتاشو استفاده کردم 

به نظرم اول بند و وکس، بعد تیغ اصلاح بعد ژیلت 

ژیلت بعد یه مدت یه جوری بود برام 

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

فقط لیزر برای صورت خوبه

من اصلاح میکنم صورتم جوش میزنه

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
اونم نکن پشت لبو زخیم میکنه

من یه عمر به خاطر همین حرف بند مینداختم هر لحظه اش زجر میکشیدم.کرونا که اومد مجبور شدم ژیلت زدم اصلا ضخیم نشد راحت شدم 

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
سلام قشنگم با تیغ اصلاح مخصوص خانما صورتتون رو شیو کنید  سوالی هم راجبش دارید بپرسید جواب مید ...

پشت لب سیاه و مردونه و سبز و دون دون نمیشه ؟ هر چقدر یبار استفاده بشه قبل و بعدش چی زده بشه ( منظورم برای پشت لبه)

من با بند جوش میزدم ..با وکس انجام میدم ولی هزینه اش زیاده بخوام هر ماه برم فقط وقتی خیلی زیاد میشه میرم وکس

با ژیلت جوش نمیزنم برا همین روزای عادی ژیلت میزنم

حالا بستگی به پوستت داره اگر تاحالا بند ننداختی احتمالش هست جوش بزنی..

2706