2737
2739
عنوان

حالم خیلی بده 😭😭 چرا دست از سرم بر نمیداره

| مشاهده متن کامل بحث + 5820 بازدید | 148 پست
اتفاقا دوست داشتنشو خیلی بروز میده در حالت عادی که هر چی میگه میگم چشم همه چیز خیلییی عالیه ولی اگه ...

ااینو بدون کسی کسیو واقعاً از ته قلبش دوست داشته باشه حتی یه کفتار وحشی هم باشه که خوی غریزیش حمله و شکاره وقتی علاقه قلبی داشته باشه هیچ وقت نمی‌تونه به طرفش آسیب برسونه قتی که میگی کارم به بیمارستان می‌کشه بدون هیچ ارزشی برای طرف نداری که هیچ رابطتونم جسارتاً کلاً بی‌ارزشه

با خودت کاملاً کنار بیا اول از هر چیز به طور کامل خودتو بکش کنار با این قضیه کنار بیا که این رابطتون جز آسیب و ضرر تنش فکری چیز دیگه‌ای نداره و به زندگی جدیدت برس به همین راحتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اره یه بار یک ماه جدا بودیم دیدمش باورم نمیشد زیر چشمام سیاه شده بود و هیکلش نصف شده بود توی کمتر از ...

چون خود اسکلم اینطوریم

من خیلی اتفاقی امروز اومدم اینجا ولی دیدم که حرفایی که تو ذهن من یکسره می‌گذره مشکلات مردمم هست انقدر آدمای اشتباه همجنس و غیر همجنس نزدیک و حتی خیلی دور سر راهم بودن کاملا متوجه میشم حرفاتونو اینم بگم که من فکر کردم دلیلش چیه این همه آدم بعد دورمن دیدم که دلیل اصلی یعنی خودمم فقط خودم

حالا که هیچ کدوم باهامون نمی‌شناسیم دلیلی بر اغرار و خالی بندی نیست اینو بگم میگم خیلی اتفاقی اومدم اینجا من خودم دلیل اینکه خنده داره برام وقتی میگی طرناکه و می‌کشه خودم آدمی بودم گنده‌هاش اسمو با ترس به زبون می‌آوردم نه اینکه آدم لات یا وحشی نه ولی یجورایی گرگ تو پوست بره خوشگل یه چهره بسیار آروم و رفتار خیلی مهربون در واقع قلباً مهربون با همه ولی در عین حال تو موقعیتش به شدت نترس 

روزگار چرخید یه جغله بچه دختر بچه که دوستی هم نبود ازدواج بود تنها نهایتاً دو ماه عقد بودیم طوری شد که همون شخص باعث شد بیشترین و بزرگترین ضرباتو بخورم و حتی خودم به خودم بزنم خودمو یه جورایی نابود کنم از همه و  خانواده حتی دور بشم و تنها زندگی کنم

هیچکس حتی خودم فکرشو هیچ زمان نمی‌کردم اینطوری کسی بتونه نابودم کنه حالا داستانش جزئیاتش زیاده نمی‌خوام سرتونو درد بیارم شایدم هیچ زمان دیگه فرصت اینکه صحبت کنیم نباشه ولی دوست داشتم بگم همیشه اونطوری که فکر می‌کنیم نمی‌مونه

2740
تو مثل اینکه نمیفهمی مگه انقدر راحت میشه هک کرد؟؟؟؟؟اونم علنی پیج بذاره خدا شفات بده

خدا تورو شفاف بده که انقدر عقب مونده ای بد بخت مغزت مونده تو دهه ۸۰ هیچی تو سرت نمیره

عزیزم دوست پسر منم پارانوئیبد داره

اختلاف عقیده هم باهم داریم ار زمین تا اسمون

زود رنجم هست و وقتی عصبی میشه بددهن میشه البته به من بد دهنی نمیکنه به دیگران  ...

من چون خیلی دوسش دارم و مزیت های دیگه ای داره

و دلسوز و مهربونم ترکش نمیکنم

شماهم وقتب میبنی انقدر شدید دوست داره 

و حاضره برات هرکاری کنه

بدون شاید دیگه کسی پیدا نشه انقدر دوست داشته باشه

بهش بگو اگ این رقتار هارو اوکی‌کنی‌باهات ازرواج میکنم

یه اولیماتوم بهش بده مثلا ۲ ماه 

باهم برید مشاوره یا خودشو بفرست روان شناس 

دلم‌آرامش‌میخواد....دلم‌کودکی‌میخواد. برای‌شفای‌مادر‌بزرگم‌دعا‌کنید🤲🏻🌺