2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده 😭😭 چرا دست از سرم بر نمیداره

| مشاهده متن کامل بحث + 5821 بازدید | 148 پست
مامانم به تک تک خانوادشم زنگ زده دعوا کرده نمیفهمن نمیتونن جلوشو بگیرن

پس ولش کن، ترس نشون نده

بگوبیایی اینورها بابا ومامانم، ازخجالتت درمیان، میسپارم دست پلیس به جرم آزارواذیت وتهدید

صداش هم ضبط کن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
خخودتم انگار انگار به نظر میاد که اوکی مشکل چیه این وسط

مشکلم اینه باید باب میلش باشم . انقد اذییتم از دستش میخوام کات کنم اون موقع دیگه فقط درد دوریشو دارم میتونم باش کنار بیام . این همش عذابم میده شکاکه فوش میده بهم میخوام کات کنم باهاش که راحت بشم میدونم دوسم داره ولی دوست داشتن تنها کافی نیست ما ادم هم نیستیم حالا هر کاری میکنم ولم نمیکنه هر راهی رو بگی رفتم منو با تهدید و زور نگه داشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکلم اینه باید باب میلش باشم . انقد اذییتم از دستش میخوام کات کنم اون موقع دیگه فقط درد دوریشو دارم ...

ممتوجه شدم دقیقاً چه جور شخصیتیه یه وحشی ه احساس می‌کنه خیلی طرفو دوست داره بلد نیست بروز بده نشون بده و کلاً بلد نیستند محبت کردن و ابراز احساسات کردن در واقع چون کلاً ذاتاً وحشیه قیقاً مشابه این آدمو چون من زیاد دیدم تو زندگیم درکت می‌کنم

یه چیز دیگه در مورد این آدما بگم که تو اون مواقع هر چقدر زور می‌زنن به نتیجه نمی‌رسن اون زمان که از همه جا ناامید میشن بیشتر از هر چیزی به خودشون آسیب می‌زنند اینو از من داشته باش بعداً به حرفم می‌رسی

ممتوجه شدم دقیقاً چه جور شخصیتیه یه وحشی ه احساس می‌کنه خیلی طرفو دوست داره بلد نیست بروز بده نشون ب ...

اتفاقا دوست داشتنشو خیلی بروز میده در حالت عادی که هر چی میگه میگم چشم همه چیز خیلییی عالیه ولی اگه خلافش باشه اونوقته که یه کارایی میکنه من بعضی وقتا کارم به بیمارستان میکشه ...

یه چیز دیگه در مورد این آدما بگم که تو اون مواقع هر چقدر زور می‌زنن به نتیجه نمی‌رسن اون زمان که از ...

اره یه بار یک ماه جدا بودیم دیدمش باورم نمیشد زیر چشمام سیاه شده بود و هیکلش نصف شده بود توی کمتر از یک ماه