2733
2734
عنوان

خانومایی که کیسه صفرا عمل کردین🙄🫡

| مشاهده متن کامل بحث + 68 بازدید | 21 پست
نه عمل باز انجام داد این جراحی که من رفتم فقط جراحی باز میکنه

کاش پیش یه دکتردیگه می‌رفتی اینجوری زمان بهبودیت کمی زمان بره

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan
وای واسه منم بعدکلی وقت و زمان تلف کردن سونونوشتن!باداروهای معده ای ک برام نوشته بودن میگفتن پاشوبرو ...

مامانم میگه شاید چاق بودی چربی های شکمت نزاشته سنگ دیده بشه الان که لاغر شدی دیده شده

نمیدونم والا

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش پیش یه دکتردیگه می‌رفتی اینجوری زمان بهبودیت کمی زمان بره

دیگه از ۹ماه که بیشتر نیست خواهری 

من چندمااااهه دارم درد میکشم بخدا

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮
2742
مامانم میگه شاید چاق بودی چربی های شکمت نزاشته سنگ دیده بشه الان که لاغر شدی دیده شده نمیدونم والا

والافکرنکنم نمی‌دونم خانم های چاقی رودیدم ک همون باراول سونوتشخیص دادن مشکلش چیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه از ۹ماه که بیشتر نیست خواهری  من چندمااااهه دارم درد میکشم بخدا

بمیرم برات خیلی سخته ایشالاچن روزدیکه بهتر میشی کارای سنگین نکن فقط استراحت کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بمیرم برات خیلی سخته ایشالاچن روزدیکه بهتر میشی کارای سنگین نکن فقط استراحت کن 

خدانکنه عزیز دل

ان شاءالله