2737
2739

سلام عزیزان

من هفته پیش جراحی کردم و کیسه صفرامو کامل درآوردن

عوارض بعد از عمل خیلی داااارم مثلا گردنم و شونه هام درد میکنن و هنوز خوب نشده شونه سمت راستمو ماساژ میدم سمت چپ دردش شروع میشه و بالعکس.

از دیروز هم اسهال شدم و هرچی میخورم بعدش سریع باید برم دستشویی

شماها عمل کردین غیراز غذاهای چرب از چه چیزایی پرهیز کردین؟؟

چه چیزهایی میشه خورد؟؟

برنج فقط دیروز خوردم اونم خیلی کم بدون روغن اصلا مزه ای نداشت

میشه از تجربه هاتون بگین

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم دردتا10روزطبیعیه من حتی به زورازجام بلندمیشدم غذاهای چربم سعی کن زیادنخوری ایشالازودترخوب ش ...

ببخشید شما الان همه چی میتونید بخورید؟

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮
2731
ببخشید شما الان همه چی میتونید بخورید؟

اره گلم چن ماهه ک عمل کردم مشکلی ندارم اوایل فقط یبوست شدیدداشتم بهترشدم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan
اره گلم چن ماهه ک عمل کردم مشکلی ندارم اوایل فقط یبوست شدیدداشتم بهترشدم

چه خوب خداروشکر 

کم کم بدنتون به نبود کیسه عادت میکنه و مشکل اسهال برطرف میشه،درد شانه هم طبیعی هست

غذای سنگین و با حجم زیاد اصلا نخورید

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)
2740
چه خوب خداروشکر 

فدات شم نگران نباش گلم خوب میشی😘 عملت بازبودیالیزر؟مال من لیزرفقط جای زحماش هنوزمونده از4قسمت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانم پارسال عمل کرد 

غذاهایی ک براش درست کردم بدون روغن بود

گوشت قرمز و جگر اصلا نخورد 

حبوبات تا هفته اول نخورد چون نفخ دارن

لبنیات و خوراکی های با طبع سرد مثل خیار و گوجه و... مصرف نکرد

هرروز آب سیب و هویج و ماهی و مرغ گریل شده و جوجه و آناناس و بادوم و گردو و کشمش خورد 

گردو خیلی خوبه دکترم گفته بود از بین مغزیجات فقط گردوبخوره

دیگه خیلی غذاها و خوراکی هایی ک میخورد تکراری شده بود من با سفیده تخم مرغ و گوجه بدون روغن براش املت درست میکردم 

در کل سعی کن ۶ ماه تخم مرغ بخصوص زرده،یک هفته تا ده روز لبنیات و هفته اول حبوبات نخوری چون نفخ دارن و اذیت میشی و اگرم خواستی مصرف کنی حتما از قبل خیس شده باشن و ۳ ۴ بار بجوشون و ابشو عوض کن و سبزیجات خامم ب هیچ وجه تا ده روز اول نخور

من فکر میکردم مشکل معده دارم دردش زده بودپشت کمرم داشتم بیهوش میشدم

من ۹ ماهه که درد معده داشتم هرجایی که میرفتم دارو معده بهم میدادن

حتی دو بار هم سونو دادم مشخص نشد 

تا اینکه به خودم اومدم دیدم ۲۰ کیلو کاهش وزن دارم 

دوباره سونو دادم گفتن کیسه صفرا سنگ داره و مجبور شدم عمل کنم

جراحم تعجب کرده بود که چجوری میشه دکترا متوجه سنگ نشده باشن

فدات شم نگران نباش گلم خوب میشی😘 عملت بازبودیالیزر؟مال من لیزرفقط جای زحماش هنوزمونده از4قسمت

نه عمل باز انجام داد

این جراحی که من رفتم فقط جراحی باز میکنه

کم کم بدنتون به نبود کیسه عادت میکنه و مشکل اسهال برطرف میشه،درد شانه هم طبیعی هست غذای سنگین و با ...

امیدوارم مرسی عزیزم 

من ۹ ماهه که درد معده داشتم هرجایی که میرفتم دارو معده بهم میدادن حتی دو بار هم سونو دادم مشخص نشد& ...

وای واسه منم بعدکلی وقت و زمان تلف کردن سونونوشتن!باداروهای معده ای ک برام نوشته بودن میگفتن پاشوبروخونه خوب میشی!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانم پارسال عمل کرد  غذاهایی ک براش درست کردم بدون روغن بود گوشت قرمز و جگر اصلا نخورد  ...

خیلی سخته بخوای این همه رعایت کنی ولی مجبورم دیگه 

تا زمانی که حالم بهتر بشه

مرسی از راهنماییت گلم

2706