2737
2739
عنوان

مدیران مالی خانه و خانواده بیان ؟؟؟؟؟ سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 57 پست
ببین باید مدیریت مخارج کنی...مثلا این ماه ک حقوق اومد تقسیم بندی کن و دو تومنشو بزار کنار تو کارتی ک ...

سلام عزیزم می شه لطف کنی لیک تاپیک مدیریت مخارج رویای زندگی رو برام بگذاری ؟

عزیزم چرا بیکار شدید ؟ خودتون خواستید؟

من نیرو شرکتی بودم توی مناقصه یه شرکت دیگه برنده شد 

من میتونستم برم برای شرکت جدید کار کنم اما چون همون موقه باردار شدم نرفتم چون حالم خیلی بد بود و تا چند وقت استراحت مطلق بودم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حقوقتون را چه طور پس انداز می کنید ؟

۱/۵ قسط میدم. ۱تا ۱/۵ برای خرجای روز مره.

بقیش که میشه ۶-۶/۵ می‌ره برا پس انداز.

من تازه یکی دو ساله شاغل شدم. اگه از اول زندگیمون شاغل بودم الان کلی پیشرفت میکردیم. همسرم ولخرجه

خرج خونه رو شما مدیریت می کنید ؟  با همون 11 تومن؟؟

نه عزیزم. اگه من مدیریت کنم از همون ۱۱ هم میتونم پس انداز کنم.

ولی خب دست خوده شوهرمه.

کلاً پس انداز کردن براش سخته.

به دل اون بخوام کار کنم دوست داره کارت خودمم بدم دستش که حسابی خرج کنه

2742
۱/۵ قسط میدم. ۱تا ۱/۵  برای خرجای روز مره. بقیش که میشه ۶-۶/۵ می‌ره برا پس انداز. من تازه یک ...

یعنی شما 11 تومن شوهرتون دارن 1.5 هم خودتون می گذارید روش .

برای 4 نفر با 12.5 یک ماه کم نمیارید؟

اجاره هم دارید ؟

یعنی شما 11 تومن شوهرتون دارن 1.5 هم خودتون می گذارید روش . برای 4 نفر با 12.5 یک ماه کم نمیارید؟ ...

آره اجاره هم داریم. 

البته همسرم هر ماه میگه کمه و اینا. من محلش نمی‌ذارم وگرنه خب خیلی بیشتر خرج میکنه.

من زیاد دخالت نمیکنم فکر کنم یه وام گرفته فعلا داره از روی وام اجاره میده.

ماهی ۳ و نیم

[QUOTE=321105608]آره اجاره هم داریم.  البته همسرم هر ماه میگه کمه و اینا. من محلش نمی‌ذارم وگرنه خب خیلی بیشتر .

چه خوب که می تونی محلش نزاری و اونم بی خیال می شه و دیگه ازت انتظار کمک مالی نداره ؟

ثناجون‌ شمامقصرنیستی اینقدر همه چیز گرونه با ده میلیون نمیشه کاری کرد گاهی‌ من ازحرصم میگم مال مابرکت نداره  نمیدونم چرا ونصف ماه بی پولی میکشیم😭  حقوق شوهرم تقریبا دوازده تومن بایارانه مون دیگه هیچ درامدی نداریم به جزاینا خودمم نمیتونم کارکنم چون همیشه مریضم وخسته  با دوتا بچه وماهی پنج میلیون قرعه خونگی  اگه ماشین دارین ببین شوهرت میره اسنپ کار کنه یا اگه کاردرمنزل سراغ داری بیار بالاخره از هیچی بهتره امیدوارم خداهم یه روزی به ما وسعت رزق حلال بده 

2738
شما چطور هزینه ارو مدیریت می کنید ؟ چند نفرید ؟

من و شوهرم و پسرم که تازه به دنیا اومده 

اول همه قسطا رو میدم بعد بقیه رو خورد خورد خرج میکنیم 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
فعلا نه تازه قسطامون تمام شده 

توی بانک رسالت حساب باز کنید همتون بعد تراکنش مالی و پول حقوق و چیزای دیگتون رو بذارید اونجا شرایط واماش عالیه. امتیاز کسب میکنید با تراکنس‌ها بعد بسته به توان باز پرداختتون میتونید وام های بدون سود بگیرید. من میخوام همه حسابام رو ببندم و فقط با رسالت کار کنم. پرس و جو کنید میفهمید.