2733
2734
عنوان

مدیران مالی خانه و خانواده بیان ؟؟؟؟؟ سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 58 پست

ببین باید مدیریت مخارج کنی...مثلا این ماه ک حقوق اومد تقسیم بندی کن و دو تومنشو بزار کنار تو کارتی ک اصلا دس بش نزنی...

گوشت و مرغ رو تهیه کن و سعی کن تو غذا پختن و میوه خریدن طوری باشه ک چیزیو دور نریزی...میوه ای خراب نشه..هر چیزیو ب اندازه مصرف کنید...تو تاپیک مدیریت مخارج رویای زندگی ایده زیاد هست...

من قبل بارداری البته تاشش ماه اول بارداری هم خودمم توی آموزشگاه تدریس میکردم خوب بود کمک خرج بود الا ...

عزیزم اشکال نداره خدا خودش کمک می کنه 

همه این روزا گرفتارن 

کدام استان هستید ؟

2731
آخه شوهرم کارمنده صبح میره تا چهار بهش می گم شغل دوم بگیر می گه اخه از ساعت 4 به بعد کی به من کار می ...

شرمنده   کارمند کجاس؟ کسی از من کمتر نمیگیره.  حقوقم ۱۱ 

اگه خرت و‌پرت هم بدن تا ۱۲ میرسه. 

راستش هرچقدر بگیم بازم با این حقوق نمیشه   شما خودت حتما به فکر شغل باش. دخترت بزرگ شده راحت میتونی بزنی بیرون یا پرستار سالمند بشو ماهی ده تومنم خودت بیار خونه. چطور تا حالا کاری نکردی؟

زندگی تاس خوب آوردن نیست. تاس بد را خوب بازی کردن است
شرمنده   کارمند کجاس؟ کسی از من کمتر نمیگیره.  حقوقم ۱۱  اگه خرت و‌پرت هم بدن تا ۱۲ ...

شوهرم فیشش 10 و خورده ایه 

با بیمه و وامی که از شرکت گرفته و کسورات دیگه تقریباً ۸ _ ۹ تومن دستش میرسه 

خیلی ها هستن از شما کمتر میگیرن 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2706