2733
2739
عنوان

مدیران مالی خانه و خانواده بیان ؟؟؟؟؟ سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 57 پست
فقط باید درآمد رو بیشتر کنید چون هزینه ها بالاس چقدر مگه میشه قناعت کرد 

آخه شوهرم کارمنده صبح میره تا چهار بهش می گم شغل دوم بگیر می گه اخه از ساعت 4 به بعد کی به من کار می ده ؟

راس می گه سر هر کاری بخواد بره به شمی گن از صبح بیاد تو کارشم 20سال سابقه داره می گه حیفه که بخوام الان ولش کنم بیمم خراب می شه . 

ما ۴ نفر هستیم ۲تا بچه دارم پسرم ۱۱ ساله و دخترم ۵ ساله هس شوهرم درآمدش ۱۶ تومن میانگین میشه گفت ماهانه هس ولی ۶ و نیم قسط میدیم 

شوهرم از پس انداز اینا تو بورس گاهی پول میزاره سود میاد منم دارم دوره شینیون میرم می بینم اینطوری نمیشه باید منم کار کگمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

والا حق داری چیز عجیبی نیست

دخترت دیگه بزرگ شده خودت نمیتونی کاری انجام بدی کمک خرج باشی

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

ما مستاجریم یک ونیم کرایه میدیم از اخر ماه هم هشتصد قسط وام داریم ماهی شش میلیون حقوق همسرمه یه بچه نه ماهه هم داریم واقعا روزگار سختیه تازه باید سعی کنم ریز ریز هم پس انداز کنم واسه رو پول پیش 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2740

ببین ما هم ۱۱ دریافتی مونه.

دو تا بچه داریم. مستاجر هم هستیم.

خب کم میاریم ولی باید مدیریت بشه.

شوهر و بچم هر روز باید یه غذای گوشتی بخورند.

خب معلومه که همه در آمد خرج شکم میشه دیگه.

خیلی چیزای دیگه مثل لباس و پول تو جیبی پسرم و بعضی خرجای کوچیک هم من از حقوق خودم میخرم.

باید هفته ای سه بار حاضری بخوریم، ۴ بار برنج. به نظرم اینطوری میشه مدیریت کرد 

من قبل بارداری البته تاشش ماه اول بارداری هم خودمم توی آموزشگاه تدریس میکردم خوب بود کمک خرج بود الان دخترم وابسته ست دیگه نمیتونم کار کنم

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706