2737
2734

توی یه دوره سنی عادیه 

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

تونستم

در کل از اول تو هر رابطه ای میری طوری باش که وابسته نشی،پسرا ازین وابستگی سواستفاده میکنن،اصلا کاری میکنن طرف وابسته بشه بهش بعد درخواست هاشونو رو میکنن

تنها تنهایی است که تنهایت نمیگذارد
توی یه دوره سنی عادیه 

بنظرم همه چیز زندگی از ذهن شروع میشه و به ذهن ختم میشه ، تا وقتی به کسی یا چیزی فکر کنی نمی تونی ولش کنی، والبته قبلش باید تصمیم بگیری که دیگه برات مهم نباشه و واقعا هم برات مهم نباشه و دیگه بهش فکر نکنی، شاد باشی و تمام ( شادی بعد از راه کردن هم مهمه) اصلا به نظر من نماز و روزه ظواهر دینه که هر چند مهمه ولی ذهن و رهایی ذهن مهم تره پس ذهن تو رها کن و آزاد باش تا بهشت زندگی نصیب ت بشه