2733
2734
عنوان

نَفَسش سخت گرفته‌است، در آغوش بگیر...

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 29 پست

سلام عزیزم .منم کاربریتو ذخیره کردم هر چند روز پیگیرتم و دعاگو‌.

خوشبخت بشی و دلشاد 😍

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بانو جان 

منم بعضا بعضی از غصه ها و قصه هاتون رو تو تاپیکا خوندم سخت بوده از سر گذروندن خیلی هاش ....

ان شاالله روز های خوب به زودی میرسن 

من هم درد کشیده عمیقی هستم که شاید بشه یک رمان خوب از زندگیم در بیاد بگذریم....

کتابی رو به تازگی خوندم رو آرامشم و پذیرفتن شرایط تاثیر گذار بود گفتم به شما  خواهر عزیز هم معرفی کنم 

طبیب عشق .....

سلام بانو جان  منم بعضا بعضی از غصه ها و قصه هاتون رو تو تاپیکا خوندم سخت بوده از سر گذروندن خ ...

سلام عزیز مهربون. متشکرم ازت. سرچ میکنم در موردش

ممنون که اومدی و نوشتی

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731

سلام دوست قديمي

امروز  پستم رو لايك كردي گفتم بيام تاپيكت

خيلي وقت بود نيومدم 

يكبار چند سال قبل نميدونم كي بود شايد ٦ و ٧ سال قبل  حرفي زدي توي يكي از تاپيكها ك من دركش نكردم

و برام عجيب بود ك ب زبون اورديش

گفتم يعني چقدر يك ادم ميتونه تنهايي كشيده باشه ك بخواد اينو بگه و براش يك درد بشه خب چرا خودش كسي رو بغل نميكنه..

حرفت اين بود ك گفتي دلم ميخاد يكي منو در اغوش بگيره مدتهاست حتي كسي منو بغل نكرده همچين مفهومي داشت… من اون زمان دركش نكردم

اما مدتي قبل احساس كردم چقدر دلم ميخاد يكي منو توي بغل بگيره يكي رو بغل كنم…ي مرور كردم تا ببينم اخرين باري ك حتي توي يك احوالپرسي روبوسي با ادمها كسي منو بغل كرده باشه كي بوده … دقت كردم هميشه خودم هستم ك توي احوالپرسي ها بجاي بوسيدن ادمها رو توي بغل ميگيرم… و اغلب كمتر كسي دستش رو دور من ميگيره و منو بغل ميكنه ..از اخرين باري ك ديگران رو ب جاي بوسيدن بغل كرده بودم و كسي دستش رو دور من ننداخته بود مدتها گذشته بود و من نياز داشتم ب اين بغل حتي بغل ي اشنا و دوست قديمي ك اتفاقي ببينمش..  

اون روزا يادم ب تو افتاد و حرفت…و دركش كردم

سلام دوست قديمي امروز  پستم رو لايك كردي گفتم بيام تاپيكت خيلي وقت بود نيومدم  يكبار چن ...

سلام. خوش اومدی...

میبینی... متاسفانه دردها و احساسات گاهی سبک شمرده میشه...

یا از کنارش ساده گذر میشه‌....

شما رو نمیگم، کلیت انسانها رو میگم...

ولی وقتی در دل ماجرا قرار میگیری، تازه میشه فهمید که برخی دردها چجوری رخ مینمایند...

همیشه گفتم دلم میخواد کسی از روی تجربه، درکم نکنه! چون در اون صورت یعنی درد کشیده که تونسته درکم بکنه...

ولی خب... گاهی پیش میاد دیگه متاسفانه...

ممنونم که مهربانی و اومدی همدلی کردی... و شجاعی که تونستی این جملات رو بگی...

دلت شاد عزیزم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738
سلام. خوش اومدی... میبینی... متاسفانه دردها و احساسات گاهی سبک شمرده میشه... یا از کنارش ساده گذر ...

من احساست رو كم اهميت ندونستم فقط نتونستم دركش كنم

فكر ميكردم كسي ك اين احساس رو داشته باشه بايد تنهاي تنها باشه تو اين دنيا هيچ عضوي از خانواده فاميل دوست هيچي نداشته باشه

اما خب مدتي قبل ديدم اينطور نيست ادم ميتونه همه رو هم داشته باشه ولي بازم تنها باشه 

من احساست رو كم اهميت ندونستم فقط نتونستم دركش كنم فكر ميكردم كسي ك اين احساس رو داشته باشه بايد تن ...

بله نگفتم شما... کلی گفتم... و کاملا طبیعی است که ادم گاهی نتونه کسی رو درک کنه... خود من هم همین احساس برام پیش اومده شاید که زمانی نتونستم کسی رو درک کنم ولی بعدا تونستم...

سلام دوست قدیمی شما، من تو تایپیک شما دیدم که به یکی از کاربر ها گفته بودین که سلیاک دارید و قرص داپسون مصرف میکنید، همسرم رژیم کامل گلتون رعایت میکنه الان حدود ۱۲سالی هست که سلیاک داره ، ولی با اینکه رعایت میکنه باز خارش داره و قرص داپسون مصرف میکنه قرصش تموم شده شما از کجا تهیه میکنید این قرصو؟ و اینکه واسه بهبودی خودتون چه راهایی رو رفتین خدا خیرت بده هر اطلاعلتی داری بهم بگو شاید کارساز شد برام از شدت خارش به شدت عصبی کلافست😢

سلام دوست قدیمی شما، من تو تایپیک شما دیدم که به یکی از کاربر ها گفته بودین که سلیاک دارید و قرص داپ ...

سلام. من اصلا داپسون استفاده نکردم و نمیکنم.

شاید رژیمش دقیق نیست که خارش داره...

2706