2733
2734
عنوان

نَفَسش سخت گرفته‌است، در آغوش بگیر...

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 34 پست
سلام قشنگم...ممنونم که بهم سر میزنی... ممنون که درِ این تاپیک مهجور رو زدی و اومدی احوالم رو پرسیدی ...

سلام عزیزم.منم خیلی اوقات ب تاپیک شما سر میزدم میدوتی جالبیش چیه اینکه هر سری پیامی میزاشتم ازدرد مفاصل یا فیبرو شما میگفتید ازمایش سلیاک بدید تو دلم میگفتم ای بابا این خانم گیر داده ب سلیاک تست دادم منفی شد گذشت و گذشت تا پارسال دختر و پسر دوقلوم تست سلیاک دادن و مثبت شد،همیشه تاپیکات ی ناامیدی داره و حس میکنی خیلی سختی کشیدی،همه ی ما درد داریم رنج داریم من سنم کمه ولی خیلی درد و رنج کشیدم گاهی میگم چطور زنده هستم وقتی تو عمق زندگیاط افیان میرم میبینم تو این زمانه همه درد و رنج دارن شما تنها نیستی فقط یکم بزرگش میکنی عذر میخام اینو میگم

از شدت تنهای و غم و بیماری سر زدم ب تاپیکتون

فقط میگم بزرگترین غم غمه فرزنده خدا هیچ پدرو مادری و با بیماری و سوگ فرزند امتحان نکنه،شاید داستان زندگی منو بشنوی صد بار بخاطر شرایطی ک داری خدا رو شکر کنی با تمام سختیا دارم سعی میکنم قوی باشم توکل داشته باشم

سلام عزیزم.منم خیلی اوقات ب تاپیک شما سر میزدم میدوتی جالبیش چیه اینکه هر سری پیامی میزاشتم ازدرد مف ...

سلام.

بالاخره همون دردها، و درد جسمی یک تجربه‌ای بهم داده که اینقدر تاکید دارم روی تست سلیاک.

ان شاءالله مشکلاتت حل بشه و دلت شاد بشه.

اما یادم نمیاد در مورد غم‌هام که کمه یا زیاده از شما نظری خواسته باشم که میگی بزرگش کردی!

هر کسی به صورت منحصر به فرد و در بافتار و شرایط خاص خودش دردهاش رو تجربه میکنه...

شما دقیقا چه میدونید من چی کشیدم؟

بعد هم من اونقدر تجربه دارم که بدونم از هر بدی، بدتری هم هست...

من هیچ وقت نگفتم درد من بزرگترین درده!

منتها وقتی درد داشتم، اینجا به اشتراک گذاشتم، کسانی که درکم کردند یا محبت داشتند و خواستند همراهی کنند، برام پست گذاشته‌اند و اومده‌اند اینجا یا سایر تاپیک‌هام...

الان شما هم وسط درد هستی، فکر میکنی بزرگترین درد رو داری و دردهای دیگران برات سبک میاد!

آرزو میکنم تمام غصه‌هات تموم بشه و اونقدر زندگی موزون و خوبی داشته باشی که دردهای دیگران رو بری حل کنی.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام. بالاخره همون دردها، و درد جسمی یک تجربه‌ای بهم داده که اینقدر تاکید دارم روی تست سلیاک. ان ش ...

اخه خیلی وقته دنبالتون میکنم در مورد نظرات مخالف خیلی گارد میگیری عزیزم واسه همون جالب بودم برام گفتم شاید اشتباه فکر میکنم دیدم دوباره ...

بیخیال امیدوارم همیشه سلامت باشی و دلخوش داشته باشی

اخه خیلی وقته دنبالتون میکنم در مورد نظرات مخالف خیلی گارد میگیری عزیزم واسه همون جالب بودم برام گفت ...

نظری ازت نخواستم!

آدم وقتی جایی که جاش نیست حرفی بزنه، نباید انتظار برخورد مساعدی داشته باشه!😊

دنیای من و شما متفاوته...طبیعیه که نتونی درکم کنی و فکر کنی برخورد میکنم با نظر مخالف...

اگر خوشت نمیاد هم میتونی دنبالم نکنی... به همین راحتی...

اما ارجاعت میدم به نظر مخالف خودت، که به قول خودت، من وقتی بر اساس شواهد و قرائن و صرفا برای سلامتی خودت اصرار داشتم آزمایش سلیاک بدی، میگفتی این چی دارا میگه!

پس برای خودت هم احتمال اشتباه قائل باش.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...