2737
2734

این زنِ خسته‌ی رنجور بهم ریخته را...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

کاش آغوشی بود...

همدلی‌ای بود...محبتی بود...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

اینجا هم هیچ کس نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 🌷

چرا اینجا کسی هست 

من همیشه بیادتم 

اقلا هفته ای یه بار میام تاپیکاتونو نگاه میکنم ببینم تاپیک جدید زدید یا نه 

پیگیری زیاد نمیکنم چون من شما رو خیلی ساله میشناسم و تاپیکاتونو دنبال میکنم ولی شما منو نمیشناسید برا همین میگم شاید باهاتون صحبت کنم یا حالتون بپرسم احساس ناامنی کنید فک کنید شاید شناسایی شدید 

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
2731

اگر نزدیک بودیم من شما رو دعوت میکردم 

الانم هروقت دوست داشتین منو تو تاپیکهای خودتون یا خودم صدا بزنید بگید و بگید و بگید من باحوصله گوش میدم 🌷

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
سلام 🌷 چرا اینجا کسی هست  من همیشه بیادتم  اقلا هفته ای یه بار میام تاپیکاتونو نگاه می ...

سلام عزیز دلم....

آدم اینقدر مهربون و فهمیده و اهل ملاحظه هم مگر وجود داره؟؟؟؟

شما چه فرشته ای هستی؟

چه تربیتی داشتی؟

خدا الهی خیرت بده عزیز دلم...

ممنونم که پیگیرم هستی و احوالم رو پیگیری میکنی...خیلی حس خوبی بهم دادی خوشگلم

ممنون من هم از ادبیات و لحن و شخصیت خوب شما خوشم میاد و ایده میگیرم 

۲-۳ سالی از شما بزرگترم یعنی حدودی توی یه بازه زمانی و یه فرهنگ رایج زندگی کردیم 

من هم مشکلات سخت و کوبنده ولی متفاوتی رو تجربه کردم 

بهمین دلیل فضای ذهنی و روحی دور از هم نداریم

سلام دوست قدیمی عزیز

منم گاه‌گاهی سر میزنم به تاپیکهای شما که چیز جدیدی باشه بخونم

از آرامش شما خیلی خیلی خوشم میاد 

انشالله که خدا بغلتون بگیره و آروم بشید💖

2740
سلام دوست قدیمی عزیز منم گاه‌گاهی سر میزنم به تاپیکهای شما که چیز جدیدی باشه بخونم از آرامش شما خی ...

سلام قشنگم...ممنونم که بهم سر میزنی...

ممنون که درِ این تاپیک مهجور رو زدی و اومدی احوالم رو پرسیدی...متشکرم...

عزیزم🥰 خواهش میکنم  انشالله تاپیک های قشنگ بزنید

دیگه تقریبا ناامید شدم که تاپیک قشنگ بزنم... زندگی من قفل شده...

دیگه تقریبا ناامید شدم که تاپیک قشنگ بزنم... زندگی من قفل شده...

ناامید نباش لطفا🙏🏻

اون چیزی که قبل از مرگ آدمی رو میکشه ناامیدی هست

انشالله تابش هر روز نور خورشید براتون امیدی تازه باشه

روییدن هر گل🌷

با هر هر سلامی که میشنوید....

توکلتون به خدا باشه

من خودم توی مشکلات و ناامیدی ها توسل میکنم به حضرت قمربنی هاشم

بنده ی گناهکارم ولی خب پشتمون به همینا قرصه

خدا آدم هارو توی سختی آفریده  فی الخلق الکبد

خوشی ها خیلی کمتر از ناخوشی هامونه

باید صبور بود و جنگید برای حال خوب

❤❤❤❤❤

ناامید نباش لطفا🙏🏻 اون چیزی که قبل از مرگ آدمی رو میکشه ناامیدی هست انشالله تابش هر روز نور خورش ...

سلام عزیزکم... ممنونم از نوشته‌های قشنگت...

موجب دلگرمی هستی.

اونقدر مردم گرفتار و بعضا بخیل شده‌اند که از زدن حرفهای قشنگ و امید بخش هم خسیسی و بخل میورزند...

2706