2733
2734
عنوان

هدیه تولد بچه جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 57 پست
نبود والا انقدر گشتم اصلا پلاک زیر نیم گرم پیدا نکردم من نمیدانم از کجا خریده ۲۶۰ سوت طلا که مادرشو ...

میو گلد داره با این وزن ها. تو نت بزن سایتش برات میاد. نگاه کن پلاک هاشو. حضوری هم میشه خرید کرد.

انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
مامان محمد حسین میدونی یاد چی افتادم. من با یه جاریم با هم عقد بودیم. عید اتفاقی، اون و خانوادش او ...

وای چقدر مثل منی

بخدا به منم خیلی روزگارا گذشته با این تفاوت که همش گفتم ولش کن شعور خودشونو نشون دادن 

به مامانم میگفتم اتفاقا چندروز قبل که اگر از اول جواب داده بودم می دونستن منم زبان دارم

التماس دعا . مادر محمدحسین و مهلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای چقدر مثل منی بخدا به منم خیلی روزگارا گذشته با این تفاوت که همش گفتم ولش کن شعور خودشونو نشون د ...

من همیشه میگفتم سنم بالاست، شعور خودمو نشون بدم.

ولی به خدا اینبار خیلی بهم سنگین اومد.

جالب اون جاریم، تو همون عقد کلی ادا بازی دراورد، با کلی مهریه گرفتن و بردن همه طلاها طلاق گرفت.

ولی در کل خیلی خودتو اذیت نکن. با ارامش عین خودش کادو بخر.

با هر کی مثل خودش ، جواب های، هوی

2740