2737
2734
عنوان

هدیه تولد بچه جاری

733 بازدید | 57 پست

سلام

دختره من دوسال پیش دنیا اومد جاریم یه پلاک طلا آورد براش حالا خودش بارداره  دخترم هست. 

میخواستم برای کادوی تولد دخترش طلا بخرم براش

دیروز پلاکی که برای دخترم اورده بود رو بردم بازار وزن کنم که هموزن اون براش طلا بخرم . 

در کمال تعجب فروشنده گفت خانوم این همش ۰.۲۶۰ سوته کلی گشته تا اینو برات پیدا کنه. یعنی اون موقع که طلا رو خریده نهایت ۳۰۰ تومن برای من کادو آورده(طلا گرمی یک میلیون و ۵۰ بود اون موقع)

حالا مادرشوهرم حرف انداخت که هماهنگ کردیم نفری دو میلیون تومن کادو بدیم.

سوالم اینه جای من بودین چکار می کردین?به قیمت الان حدود ۶۰۰ ۷۰۰ تومن پول کادویی میشه که برای من اورده

التماس دعا . مادر محمدحسین و مهلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خب دیگه تا اونجا رفته بودی طلا وزن کنی،همونجا میگشتی یه هم وزرنش سکه یا طلا پیدا میکردی می‌خریدی دیگ ...

نبود والا

انقدر گشتم اصلا پلاک زیر نیم گرم پیدا نکردم من نمیدانم از کجا خریده ۲۶۰ سوت طلا که مادرشوهرم چشم همه رو دراورد بسکه گفت عموش طلا اورده براش

التماس دعا . مادر محمدحسین و مهلام
ممنون که نظر دادین ایا به مادرشوهرم بگم کادوی جاریم به من چی بوده؟ وگرنه انقدر در گوش شوهرم میخوانه ...

اونجور نگو که، بگو چون طلا خریده، زحمت کشیده، منم باید صد درصد طلا بخرم.

درست زیاد میشه ولی حتما حتما میخوام طلا بخرم

2706